Sobota 27. listopadu 2021, svátek má Xenie
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Anna Polívková je královnou parketu, vyhrála show StarDance

Magazín

  22:12
PRAHA - V šesté řadě taneční show StarDance zvítězili herečka Anna Polívková s Michalem Kurtišem, když ve finálové soutěži porazili modelku Taťánu Kuchařovou s Janem Onderem. Odborná porota sice udělila více bodů druhému páru, o vítězi ale rozhodli diváci svým hlasováním.

Vítězkou soutěže Stardance se stala Anna Polívková. foto: ČTK

Vítězové v posledním soutěžním večeru předvedli mezi standardními tanci walz, z latinskoamerických tanců zvolili dynamický jive.

Taťána Kuchařová s tanečním partnere Janem Onderem.

Kuchařová s Onderem tančili tango na píseň Come Together od Beatles, z latinskoamerických tanců zvolili rumbu. Nejlépe porota hodnotila jejich třetí vystoupení. V takzvaném volném stylu předvedli kreaci na píseň Hallelujah Leonarda Cohena v živém podání zpěvačky Dashi. Porotce Zdeněk Chlopčík označil toto jejich vystoupení za absolutně nejlepší tanec za šest let, po které v porotě soutěže seděl. Posledním jejich tancem byl slowfoxtrot.

Vítězný pár Polívková Kurtiš ve free stylu předvedl v černých trikotech kreaci na píseň Peace of my life v živé interpretaci Monkey Business. Stejně jako v předchozích letech soutěž moderovali Marek Eben a Tereza Kostková, do poroty letos poprvé zasedl divadelní režisér a choreograf Radek Balaš. Mezi další tři porotce se stejně jako loni zařadili Tatiana Drexler, Jan Révai a Zdeněk Chlopčík. O vítězích rozhodovali pomocí SMS televizní diváci.

Herečka Anna Polívková a Michal Kurtiš v Ateliérech Barrandov v Praze při generální zkoušce finálového večera televizní taneční soutěže StarDance.

Letos v soutěži tančili také mistr světa v hodu diskem Imrich Bugár, herec a hudebník Ondřej Brzobohatý, bývalá atletka Šárka Kašpárková, herec Pavel Řezníček, hudebník Matěj Ruppert a sólistka na violu Jitka Hosprová.

StarDance, která vychází z formátu britské BBC, patří k nejúspěšnějším pořadům veřejnoprávní televize. První řadu, kterou vyhrál herec Roman Vojtek, ČT uvedla v roce 2006. Tehdy se na soutěž dívalo v průměru 1,93 milionu diváků. S uvedením každé další řady sledovanost klesla.

Autoři: ,

ANALÝZA: Případ Kenosha. Média si napsala vlastní verzi

Premium Půlka Ameriky si udělala z Kylea Rittenhouse, jenž zastřelil dva lidi, vzorovou karikaturu bílého rasisty s puškou, a...

Pět nejčastějších chyb, které Češi dělají v penzijním spoření

Premium Ve starém „penzijku“ si na důchod spoří více než tři miliony Čechů a v nových fondech už přes 1,3 milionu lidí. Stát...

Strach se do lidí pouští jako jed. Horší než covid je hysterie, říká herec Dušek

Premium Je hercem, režisérem, scenáristou, moderátorem. Renesančního ducha zřejmě Jaroslav Dušek zdědil po svém rodu s modrou...

Konec podzimní nudy: Zkraťte si čekání na Ježíška v BRuNO family parku
Konec podzimní nudy: Zkraťte si čekání na Ježíška v BRuNO family parku

Víte, jaký je rozdíl mezi slovy zábavní a zábavný? V případě BruNO family parku v Brně rozhodně žádný! Vydejte se spolu s námi do zábavního parku,...

Mohlo by vás zajímat