Čtvrtek 27. ledna 2022, svátek má Ingrid
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Klip k písni Nafrněná válcuje internet. Natáčení bylo náročné, říká Poláková

Magazín

  6:06
Přes milion přehrátí za dva týdny. Takový úspěch má na internetu klip k písni Nafrněná, který vyjde na nové desce Barbory Polákové. Výjimečný je také hvězdným obsazením: vedle Polákové a jejího přítele Pavla Lišky se v něm objevila také Martha Issová, Hana Vagnerová, Ivana Chýlková, Anna Polívková, Sandra Nováková či Jana Stryková.

Barbora Poláková, Ivana Chýlková, Hana Vagnerová, Martha Issová a Sandra Nováková foto: YouTube

Lidovky.cz: V písni Nafrněná se objevilo hodně vašich kolegyň. Máte se všemi přátelské vztahy?
Myslíte, že kdybychom spolu neměly přátelské vztahy, trávily by dobrovolně a zadarmo svuj volný čas celý den v nějakém klubu? Jsou to především moje dobré kamarádky a navíc skvělé herečky.

Lidovky.cz: Taková herecká sestava se v klipu jen tak nevidí. Jak se vám ji podařilo dát dohromady?
Vyžadovalo to přesný natáčecí plán, který se nesměl porušit ani o deset minut. Některé kamarádky mohly v ten natáčecí den i třeba jen dvě hodiny. U normálního natáčení by to asi nešlo vůbec skloubit. A náročné to bylo teda pekelně.

V klipu si zahrál i partner Barbory Poláková Pavel Liška
Barbora Poláková v klipu k písni Nafrněná

Lidovky.cz: Kde a kdo klip natáčel?
Je to vlastně uplně stejný tým jako u Krávy. Přišlo mi logické je všechny obvolat, protože si jich vážím a mám jejich práci ráda. Režie je Tereza Kopáčová, kamera Pavel Berkovič a střih Michal Hýka. Natáčelo se to na konci června v klubu Roayal.

Lidovky.cz: Myslíte, že mezi ženami existuje opravdové přátelství?
Ano. Samozřejmě.

Lidovky.cz: Jste nafrněná?
No jasně! I vy jste nafrněná! Určitě jste tak někdy někomu připadala, a pak vám to bylo třeba líto, že jste něco nějak nemyslela a jiní vás odsoudili. Většinou je to nějaká blbost, která vás ani nenapadne. Každopádně myšlenka Nafněný je, že je lepší si udělat názor na někoho sám, než poslouchat, kdo, co o kom říká. A že všechno má dvě strany a spousta nedorozumění je zbytečná. 

Lidovky.cz: Nafrněná je pilotní singl vašeho nového alba. Napovídá píseň o celkové náladě?  
Ta píseň se docela vymyká celému albu. Nálada alba je víc melancholická, řekla bych. Moc se těším i na obal k desce. Podílel se na něm zásadně designér Petr Bakoš. Každý, kdo si desku koupí, si složí z bookletu krásnou lampu ze speciálního tenkého látkového papíru. Na něm budou mou rukou napsány texty písní a když se lampa rozsvítí, budou texty prosvítat. Vymysleli jsme to hlavně kvuli tomu, aby posluchači, kteří si desku koupí, zároveň měli i něco funkčního, co nehodí jen někam do police nebo do kaslíku v autě. Měl by to být opravdu vychytaný designový kousek.

Autor:

Naši zemi by neubránila ani desetkrát větší armáda, říká armádní generál Opata

Premium Přes tři roky šéfuje armádě a nejvíc mu pije krev byrokracie. Když je nejhůř, oblékne maskáče a vyrazí z kanceláře...

Situace se obrací. Dřív byl vstřícný západ, dnes vyrazte s obytňákem na východ

Premium Nemám rád kempy s jejich davovou atmosférou, hlukem a stísněným prostorem a hotely jsou pro mě nenávratně statické,...

Recept na dlouhověkost? Chirurg Pafko vysvětluje, čím si zkracujeme život

Premium Profesor Pavel Pafko o tom, proč si u televize neotevře lahváč, o malém štěstí pro každý den a taky o poučném úrazu na...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!