Čtvrtek 8. června 2023, svátek má Medard
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Kotvald slaví padesátiny a chystá velký návrat s Hložkem

Lidé

  12:26
PRAHA - Zpěvák Petr Kotvald zítra oslaví své padesáté narozeniny. Serveru Lidovky.cz prozradil, jak bude slavit a že chystá po letech znovu koncertovat se Stanislavem Hložkem. Kotvald se chystá rovněž vydat novou desku, na které bude píseň, kterou věnuje Michaelu Jacksonovi.

Zpěvák Petr Kotvald foto: Pavel Gwužď, NextFoto
Už dlouho o hudební hvězdě osmdesátých let Petru Kotvaldovi nebylo slyšet. Zítra oslaví své padesáté narozeniny. "Nějak výrazně to slavit nehodlám. Jsem stejně s rodinou mimo Prahu v letním bytě a spousta známých a přátel je také pryč. Takže až určím nějaký termín, tak jim zavolám, abychom se sešli," vysvětlil Kotvald s tím, že společník a spoluautor hitu Holky z naší školky Stanislav Hložek pozvaný nebude. "Nebudu zvát lidi z branže," upřesnil zpěvák.

 

Kotvald se rozhodl, že i když s Hložkem oslavovat svou padesátku nebude, začnou společně vystupovat na koncertních pódiích. "Potkali jsme se se Standou na jednom večírku a hezky si popovídali. Dohodli jsme se, že začneme vystupovat a lidem hrát naše nejznámější skladby," řekl Kotvald, který se chystá vydat i novou desku.Na té podle jeho slov bude skladba s názvem Dlouhá pouť, která je věnována Michaelu Jacksonovi. "Proč? Skladbu jsem dotočil v den, kdy Michael zemřel, proto jsem se rozhodl, že bude pro něj," dodal zpěvák.

Bylinky a koření v kuchyni: Jak s vařením pomůže Podravka NATUR?
Bylinky a koření v kuchyni: Jak s vařením pomůže Podravka NATUR?

Podravka NATUR využívá pouze čerstvé a kvalitní suroviny, bez umělých přísad, konzervantů nebo barviv. Vyzkoušely jsme kombinaci zeleniny, koření a...