Středa 29. května 2024, svátek má Maxmilián, Maxim
  • Premium

    Získejte všechny články mimořádně
    jen za 49 Kč/3 měsíce

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Lady Gaga se objeví v seriálu Simpsonovi

USA

  7:00
WASHINGTON - Zpěvačka Lady Gaga se objeví v americkém seriálu o rodince Simpsonových. Podle britského zpravodajského serveru BBC to potvrdila to produkce kreslené show.

Lady Gaga foto: Reuters

Epizoda s názvem Lady Goes Gaga se v USA bude vysílat na jaře 2012. Popová zpěvačka text své postavy namluvila tento měsíc.

CELEBRITY V SERIÁLU O ŽLUTÉ RODINCE

"Byla to jedna z nejlepších věcí, jakou jsem kdy dělala," řekla podle serveru BBC pětadvacetiletá zpěvačka. Při namlouvání svého komentáře si prý musela neustále připomínat, jak je humor kreslených postav upřímný. "Na tuto věc jsem se snažila soustředit, abych moc nepřehrávala a byla opravdu tak upřímná, jak to bylo možné," řekla Lady Gaga, vlastním jménem Stefani Germanottová.

Postava Lady Gaga se v seriálu objevila již jednou, v epizodě, kde účinkovala s Eltonem Johnem, popová zpěvačka ji ale tehdy nenamlouvala.

Tentokrát přijede kreslená Lady Gaga do Springfieldu povzbudit Lisu, která má nízké sebevědomí. Lady Gaga prozradila, že její kreslená dvojnice nakonec políbí Lisinu matku Marge a řekne "jablko nepadá daleko od mého uměleckého stromu".

Tvůrce seriálu prý překvapily zpěvaččiny improvizační i herecké schopnosti. Producent populárního pořadu Matt Groening řekl, že v něm od začátku chtěl vždycky mít ty největší ikony současnosti, a Lady Gaga "jí je".

Autoři: ,

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!