Středa 4. srpna 2021, svátek má Dominik
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Lohanová má zase problém. Je podezřelá z krádeže šperku za 40 tisíc

Magazín

  19:19
LOS ANGELES - Americká herečka Lindsay Lohanová je podezřelá z krádeže náhrdelníku v ceně 2500 dolarů (44 000 korun). Lohanové přitom stále ještě běží zkušební lhůta podmínečného trestu za řízení v opilosti.

Herečka Lindsay Lohanová foto: Reuters

Náhrdelník zmizel z klenotnictví 22. ledna. Záznamy z průmyslové kamery ukázaly, že si Lohanová šperk zkoušela krátce předtím, než prodavač zjistil jeho zmizení. Žádná z kamer nicméně neukázala, že by herečka s náhrdelníkem z obchodu odešla.

Jeden z asistentů Lohanové nicméně v úterý předal náhrdelník policistům, aniž by vysvětlil, odkud ho má. Na policii zašel jen několik hodin poté, co soud vydal povolení k policejní prohlídce hereččina domu.

Dále čtěte:

Lohanová má problémy se zákonem delší dobu. V roce 2007 byla odsouzena k podmínečnému trestu za řízení v opilosti, ale několikrát porušila podmínky, které jí soud uložil. Léčila se proto kvůli tomu v odvykacím centru.

Při posledním pobytu v tomto zařízení herečka napadla jednu jeho pracovnici. Policie případ vyšetřuje jako ublížení na zdraví a v únoru by kvůli němu měla stanout před soudem. Pokud soudce rozhodne, že Lohanová porušila podmínky podmínečného trestu, mohla by být poslána do vězení.

Autor:

LETNÍ SOUTĚŽ: Sdílejte svoje tipy na výlety i ve 4. týdnu a hrajte o krásné ceny
LETNÍ SOUTĚŽ: Sdílejte svoje tipy na výlety i ve 4. týdnu a hrajte o krásné ceny

Vítejte ve 4. týdnu letní soutěže. I v tomto týdnu vkládejte svoje tipy na výlety s dětmi, hodnoťte výlety ostatním a vyhrajte jednu z 10 týdenních...

Právě čtete

      Mohlo by vás zajímat