Neděle 19. září 2021, svátek má Zita
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Lohanová má zase problém. Je podezřelá z krádeže šperku za 40 tisíc

Magazín

  19:19
LOS ANGELES - Americká herečka Lindsay Lohanová je podezřelá z krádeže náhrdelníku v ceně 2500 dolarů (44 000 korun). Lohanové přitom stále ještě běží zkušební lhůta podmínečného trestu za řízení v opilosti.

Herečka Lindsay Lohanová foto: Reuters

Náhrdelník zmizel z klenotnictví 22. ledna. Záznamy z průmyslové kamery ukázaly, že si Lohanová šperk zkoušela krátce předtím, než prodavač zjistil jeho zmizení. Žádná z kamer nicméně neukázala, že by herečka s náhrdelníkem z obchodu odešla.

Jeden z asistentů Lohanové nicméně v úterý předal náhrdelník policistům, aniž by vysvětlil, odkud ho má. Na policii zašel jen několik hodin poté, co soud vydal povolení k policejní prohlídce hereččina domu.

Dále čtěte:

Lohanová má problémy se zákonem delší dobu. V roce 2007 byla odsouzena k podmínečnému trestu za řízení v opilosti, ale několikrát porušila podmínky, které jí soud uložil. Léčila se proto kvůli tomu v odvykacím centru.

Při posledním pobytu v tomto zařízení herečka napadla jednu jeho pracovnici. Policie případ vyšetřuje jako ublížení na zdraví a v únoru by kvůli němu měla stanout před soudem. Pokud soudce rozhodne, že Lohanová porušila podmínky podmínečného trestu, mohla by být poslána do vězení.

Autor:

Nesmysly o inflaci v Česku. Znovu bude nízká, uvidíte, tvrdí ekonom Michl

Premium ČSÚ zveřejnil, že inflace je nejvyšší od roku 2008, 4,1 %. Hned v pátek jsem k tomu vydal v MF DNES článek „Nebojte se...

Chci přidat 20 tisíc. Generaci Z kuráž nechybí, s trpělivostí už je to horší

Premium Sedmatřicetiletý Libor vede pobočku banky v krajském městě. Za poslední měsíce přijal několik mladých lidí, dvacátníků...

Hladovění je to nejlepší, co pro sebe lidé mohou udělat, říká neurolog

Jde o největší problém současné medicíny, a to bez ohledu na covid-19 - Alzheimerova nemoc, nejčastější typ demence....

Týden kojení 2021: hrajte s námi celý týden o ceny od Canpol babies
Týden kojení 2021: hrajte s námi celý týden o ceny od Canpol babies

Soutěž s Canpol babies probíhá od 13.9. do 19.9.2021

Mohlo by vás zajímat