Pátek 3. února 2023, svátek má Blažej
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Modelka Petra Němcová jde do StarDance. Zatančí v americké verzi

USA

  16:02
LOS ANGELES - Boxerský šampion, profesionální zápasník, herečka Kirstie Alleyová nebo i česká supermodelka Petra Němcová budou mezi celebritami, které vstoupí ve Spojených státech do nové řady televizní taneční soutěže Dancing With the Stars (česká obdoba je StarDance... když hvězdy tančí).

Česká modelka Petra Němcová. foto: ČTK/AP

Dvanáct celebrit bude soutěžit v pořadu, který se v posledních letech stal druhou nejsledovanější televizní show v USA hned po American Idol (americká obdoba pořadu Česko hledá SuperStar).

Vedle Petry Němcové a Kirstie Alleyové, která hrála v televizním sitcomu Na zdraví a v dalším seriálu nazvaném Fat Actress zvítězila nad svojí váhou, se do soutěže zapojí moderátorka Wendy Williamsová, herečka Chelsea Kaneová a také Kendra Wilkinsonová, bývalá přítelkyně zakladatele pánského časopisu Playboy Hugha Hefnera. Mezi muži v taneční show, kterou bude vysílat televize ABC od 21. března, bude bývalý profesionální zápasník Chris Jericho, fotbalista Hines Ward, zpěvák Romeo a také Ralph Macchio, který si získal slávu jako dětský herec v původním filmu The Karate Kid.

Hvězdy showbyznysu dostanou do páru profesionálního tanečníka nebo tanečnici. Pořad se bude vysílat každý týden až do května.

Autor: