Úterý 28. května 2024, svátek má Vilém
  • Premium

    Získejte všechny články mimořádně
    jen za 49 Kč/3 měsíce

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Oprah Winfrey dojala fotka šesterčat. Daruje jim 5 milionů korun

Lidé

  11:30
LOS ANGELES - Moderátorka Oprah Winfrey se rozhodla, že daruje 5 milionů korun rodině šesterčat. Dojala ji totiž fotografie, kterou jejich matka umístila na sociální síť. Manželům navíc věnuje i líbánky v Las Vegas. Přestože jsou spolu už 11 let, nikdy nebyli na dovolené.

Manželé McGheeovi se svými šesterčaty. foto: www.facebook.com

Oprah Winfrey si Rozonna a Miu McGheeovy pozvala do své show i s jejich dětmi. "Miluju tu fotku. Chtěla jsem se s nimi moc setkat," řekla moderátorka. Fotografii vidělo na internetu už více než milion lidí, Mia McGhee ji umístila na sociální síť Facebook.

Oba manželé pocházejí z chudého prostředí a chtěli spolu vytvořit velkou a šťastnou rodinu, kterou ani jeden z nich nepoznal. Pár se snažil o dítě tři roky, Mia pak podstoupila umělé oplodnění. Narodila sem jim dvojčata, která však zemřela. Krátce poté se oplodnění podařilo znovu a manželé čekali šesterčata.

Čtěte také:

Rodině se nedostalo žádné finanční pomoci, děti přitom denně dohromady potřebují 50 plen a 30 lahví kojenecného mléka. Oba jsou ale podle svých slov moc šťastní a berou děti jako zázrak.

V show kromě nich vystoupila i zpěvačka Céline Dion, které mluvila o svých dvojčatech.

Autor: