Neděle 19. září 2021, svátek má Zita
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Oprah Winfrey dojala fotka šesterčat. Daruje jim 5 milionů korun

Magazín

  11:30
LOS ANGELES - Moderátorka Oprah Winfrey se rozhodla, že daruje 5 milionů korun rodině šesterčat. Dojala ji totiž fotografie, kterou jejich matka umístila na sociální síť. Manželům navíc věnuje i líbánky v Las Vegas. Přestože jsou spolu už 11 let, nikdy nebyli na dovolené.

Manželé McGheeovi se svými šesterčaty. foto: www.facebook.com

Oprah Winfrey si Rozonna a Miu McGheeovy pozvala do své show i s jejich dětmi. "Miluju tu fotku. Chtěla jsem se s nimi moc setkat," řekla moderátorka. Fotografii vidělo na internetu už více než milion lidí, Mia McGhee ji umístila na sociální síť Facebook.

Oba manželé pocházejí z chudého prostředí a chtěli spolu vytvořit velkou a šťastnou rodinu, kterou ani jeden z nich nepoznal. Pár se snažil o dítě tři roky, Mia pak podstoupila umělé oplodnění. Narodila sem jim dvojčata, která však zemřela. Krátce poté se oplodnění podařilo znovu a manželé čekali šesterčata.

Čtěte také:

Rodině se nedostalo žádné finanční pomoci, děti přitom denně dohromady potřebují 50 plen a 30 lahví kojenecného mléka. Oba jsou ale podle svých slov moc šťastní a berou děti jako zázrak.

V show kromě nich vystoupila i zpěvačka Céline Dion, které mluvila o svých dvojčatech.

Autor:

Nesmysly o inflaci v Česku. Znovu bude nízká, uvidíte, tvrdí ekonom Michl

Premium ČSÚ zveřejnil, že inflace je nejvyšší od roku 2008, 4,1 %. Hned v pátek jsem k tomu vydal v MF DNES článek „Nebojte se...

Chci přidat 20 tisíc. Generaci Z kuráž nechybí, s trpělivostí už je to horší

Premium Sedmatřicetiletý Libor vede pobočku banky v krajském městě. Za poslední měsíce přijal několik mladých lidí, dvacátníků...

Hladovění je to nejlepší, co pro sebe lidé mohou udělat, říká neurolog

Jde o největší problém současné medicíny, a to bez ohledu na covid-19 - Alzheimerova nemoc, nejčastější typ demence....

TURBO ÚKLID: Přihlaste se do testování jedinečných mopů od Viledy
TURBO ÚKLID: Přihlaste se do testování jedinečných mopů od Viledy

Chcete mít vytřeno raz dva? Přejděte na TURBO! Otestujte s eMiminem třásňový mop s mikrovlákny Vileda TURBO. Nový mop čeká na 10 z vás.