Středa 12. června 2024, svátek má Antonie
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Polanského žena o uvěznění manžela: Věc se vyřeší, ale strach mám

Lidé

  11:19
VARŠAVA - Manželka režiséra Romana Polanského Emmanuelle Seignerová tvrdí, že uvěznění jejího muže ve Švýcarsku převrátilo život celé rodiny, dezorientovalo jejich děti a změnilo jejího "bezstarostného ducha".

Emanuelle Seigner a Roman Polanski foto: Reprofoto

V rozhovoru pro polský magazín Viva! ale vyjádřila přesvědčení, že se "věc vyřeší".

Francouzský režisér polského původu je nyní v domácím vězení ve své švýcarské horské chatě, kde čeká na případné vydání do USA. Tam je obviněn z toho, že v roce 1977 měl sexuální styk s nezletilou dívkou. K nezákonnému sexuálnímu styku s mladistvou, který se v USA považuje za znásilnění, se už před lety přiznal.

Třiačtyřicetiletá Seignerová v rozhovoru uvedla, že s dětmi nežijí s manželem v jeho švýcarské chatě, ale pravidelně ho navštěvují. Děti se však cítí dezorientované a ona má strach. "Už dávno nejsem tam bezstarostná osoba; už nejsem ta samá Emmanuelle," cituje její slova magazín.

Emanuelle Seigner a Roman Polanski

Rozhovor se objevil v nejnovějším vydání časopisu, jenž se věnuje celebritám a je v něm fotografie herečky a zpěvačky v třpytivých šatech a v botách na vysokých podpatcích.

Seignerová řekla, že věznění jejího manžela ve Švýcarsku loni ji poučilo, že všechno je křehké. Neupřesnila ale, jak se podle ní případ jejího manžela vyřeší.

Autor:

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!