Pátek 27. ledna 2023, svátek má Ingrid
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Životní příběh Madonny vydají v USA jako komiks

Lidé

  15:00
WASHINGTON - Životní osudy americké popové hvězdy Madonny jsou námětem komiksu, který v rámci řady nazvané Female Force (Ženská síla) připravuje americké nakladatelství Bluewater Productions Inc.

Životní osudy Madonny vyjdou jsou námětem komiksu Ženská síla

Vydalo už obrázkový seriál o nynější první dámě USA Michelle Obamové nebo někdejší britské ministerské předsedkyně Margaret Thatcherové. Příběh popové hvězdy se v tomto formátu objevuje poprvé, napsala agentura AP.

Madonna

"Naším cílem je ukázat málo známé události a vlivy, díky nimž se Madonna stala a zůstává fenoménem více než čtvrt století poté, co vtrhla na scénu," řekl viceprezident nakladatelství Jason Schultz. Pro formu komiksu se prý nakladatelství rozhodlo proto, že je přístupnější a lépe odpovídá průměrnému publiku, aniž by hrozila ztráta informací. Kreslený příběh s ilustracemi Michaela Johnsona by se měl začít prodávat v srpnu.

Tvůrci chtějí na 32 stranách pojednat události v životě Madonny od prakticky neznámé zpěvačky po hvězdu prodávající miliony nosičů na celém světě. Komiks vyjde jako jednorázová publikace a její cena bude 3,99 dolaru (asi 68 korun).

Autoři: ,

Vánoční kolotoč 2022 se dotočil: Jaké dárečky vám udělaly radost?
Vánoční kolotoč 2022 se dotočil: Jaké dárečky vám udělaly radost?

Už po čtrnácté jsme na konci roku roztočili oblíbený Vánoční kolotoč. Opět to bylo velkolepé. Pojďme se za Vánočním kolotočem 2022 ohlédnout a...

Mohlo by vás zajímat