18. září 2014 17:10 Lidovky.cz > Relax > Móda

Blíží se Jarmark OnaDnes.cz. Šaty vydraží Fridrichová i Batulková

Šaty na Jarmarku OnaDnes.cz bude dražit i moderátorka Nora Fridrichová. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Šaty na Jarmarku OnaDnes.cz bude dražit i moderátorka Nora Fridrichová. | foto: MAFRA - Tomáš Krist

PRAHA Internetový portál OnaDnes.cz pořádá už dvanáctý Jarmark. Koná se v sobotu 20. září v Průmyslovém paláci na Výstavišti v pražských Holešovicích. Všech sedm set prodejních míst se stihlo vyprodat v rekordním čase 90 minut od spuštění registrace.

Tradiční bazar oblečení, obuvi a šperků s charitativním účelem přijdou tentokrát podpořit herečka Dana Batulková a moderátorka Nora Fridrichová. Přinesou několik kousků oblečení ze svých skříní a ty se na místě vydraží ve prospěch Nadace Terezy Maxové dětem, která je partnerem Jarmarku OnaDnes.cz.

Tradiční bazar oblečení, obuvi a šperků s charitativním účelem přijdou...

Celý výtěžek jde na podporu dvou sester - Žanety a Jany z Náchoda, které jsou ze sociálně slabé rodiny.

„Přispět může každý libovolnou částkou do kasičky přímo na místě a na konto nadace půjdou jako obvykle také peníze z dražby oblečení VIP hostů. Jsme rádi, že Jarmark pomáhá tam, kde má.“ dodává Petra Hanzelková, brand manažerka portálu iDNES.cz.

Dobročinný projekt pomohl i v těchto dnech. Paní Hlaváčková, která v pěstounské péči vychovává pět dívek, dostala díky výtěžku 166 tisíc korun ze dvou předchozích Jarmarků automobil Škoda Citigo. 

Na Jarmarku jsme vybrali peníze na auto pro pěstounskou rodinu:

Úspěšný projekt s cílem pomáhat míří i do Brna. Tady se brány Jarmarku otevřou 15. listopadu.

Lidovky.cz

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!