Pondělí 15. dubna 2024, svátek má Anastázie
130 let

Lidovky.cz

Hovězí kreace Lady Gaga rozvířila módní svět. Kritici jsou v šoku

Móda

  10:12
NEW YORK - Americká zpěvačka Lady Gaga na sobě měla několik velmi zajímavých módních kreací na předávání cen MTV, které se v přímém přenosu odehrálo v noci na pondělí. A zatímco ve dvou róbách, z nichž jednu pro ni připravil Alexander McQueen a druhou Giorgio Armani, podle nich okouzlovala, v té třetí spíchnuté ze syrového masa, děsila a šokovala.

Lady Gaga šokovala róbou, která byla z kusů hovězího masa foto: Reuters

Hovězí šatičky doplněné tematicky stejnými botkami i masovým kloboučkem a kabelkou pro ni navrhl Franc Fernandez a spíchla jí je její oblíbená stylistka Nicola Formichettiová. A právě tenhle outfit už od pondělí rozvířil módní svět, v němž se kritici nemohou dohodnout, jestli to bylo urážlivé nebo jenom hrozné.

Lady Gaga v šatech, které vypadají jako sešité z hovězích steaků

"Škoda, že si to neoblékla i s grilem," napsal v e-mailu adresovaném serveru MTV News šéf magazínu Nylon Faran Krentcil. Módní publicistka Kelly Cutroneová se ironicky ptá: "Nač všechno to bučení kolem Gagy? Gaga je královna vesmíru a nikdo by o ní neměl říkat nic negativního, jinak se do něj pustí miliony jejích fanoušků. Jsem šťastná, že vypadala tak zdravě a že konečně nabrala nějaké to maso navíc!" dodala v narážce na nedávné zprávy o drastických dietách, jimiž Lady Gaga údajně hubne do svých extravagantních kostýmů.

"Je to hrůzostrašné a úžasné zároveň, ale jedno vím jistě - dneska už nebudu jíst," napsal newyorský blogger a módní kritik píšící pod výmluvnou internetovou přezdívkou Fashion Critic.

Zatímco módní svět vzal masné šatečky Lady Gagy s jistým nadhledem, skupina na ochranu práv zvířat PETA zaujala radikálnější postoj. "Po nějaké době pod reflektory to bude páchnout jako hnijící maso, kterým to také je, a pravděpodobně se to bude hemžit červy," sdělila skupina serveru TMZ.com.

Autor:

Rozdáváme plenky Pampers ZDARMA
Rozdáváme plenky Pampers ZDARMA

Otestujte s námi tři velikosti plenkových kalhotek Pampers Pants. A vyhněte se tak dalším "kakamitám" díky speciální zadní kapse a 360stupňovému...