28. října 2015 5:53 Lidovky.cz > Relax > Pivo a pivovary

SOUTĚŽ: Nový James Bond je tady. Vyhrajte limitovanou edici Heinekenu

Heineken je opět partnerem Jamese Bonda. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Heineken je opět partnerem Jamese Bonda. | foto: Heineken ČR

Jeden ze tří kartónů limitované edice prémiového piva Heineken s pozdravem od Jamese Bonda a tričko s logem 007. To můžete vyhrát, pokud správně odpovíte na soutěžní otázku. A pozor - netřepat, nemíchat.

Spojení značky Heineken s osobností Jamese Bonda je blízké sebevědomým a cílevědomým mužům, kteří se nebojí jít za své hranice, a přesto mají život ve svých rukou. Muži, kteří se spokojí jen s nejlepším. „Men of the world“, kteří stejně jako James Bond nepijí vždy pivo, ale když si ho dají, pijí jedině Heineken.

Kampaň Spectre navazuje na 18 let trvající partnerství mezi značkou Heineken a kultovními Bond příběhy, během něhož zatím vzniklo sedm filmů s agentem Jejího Veličenstva, od snímku Zítřek nikdy neumírá po novinku Spectre.

Agent 007 se vrací do služeb Jejího Veličenstva v listopadové premiéře filmu Spectre! U této příležitosti spouští Heineken novou kampaň, která nabízí hned několik novinek. Jednou z nich je speciální limitovaná edice pivních lahví ve stylu Jamese Bonda. Na láhvi je vyobrazena silueta agenta 007 a speciální logo Heineken k nové bondovské kampani.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden ze tří kartonů bondovské limitované edice a tričko 007. Film Spectre přichází do kin již 5. listopadu. Do té doby to stihnete. Soutěž končí ve středu 4. listopadu 2015.

Soutěžní otázka: Kdo nazpíval ústřední píseň filmu Spectre, který má českou premiéru ve čtvrtek 5. listopadu 2015?

a) Adele
b) Sam Smith
c) Jack White

Lidovky.cz