Čtvrtek 28. října 2021, Den vzniku samostatného československého státu
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Disneyho zábavní park na Floridě otevírá komplex pro psy a kočky

Magazín

  12:10
LOS ANGELES - V novém luxusním středisku v zábavním parku Walt Disney World na Floridě jsou klimatizované apartmány vybavené televizí a nechybí tu ani vodní atrakce. Rozdíl oproti podobným komplexům je v tom, že tenhle je určený pro psy a kočky.

Ron Disney při otvírání DisneySea v Japonsku v roce 2001. foto: Reuters

Best Friends Pet Care Resort zahrnuje více než 4600 čtverečních metrů vnitřních i vnějších prostor naplněných běhacími drahami, místy na hraní a pochopitelně pokoji, které pojmou až 270 psů a 30 koček, nemluvě o "kapesních mazlíčcích" jako jsou křečci, morčata, králíčci či fretky.

Pro zvířata, která milují komfort, jsou tu čtyři VIP apartmány s televizí, polohovatelnou postelí a soukromým venkovním dvorečkem. Využít mohou vodní park (ten je ovšem jen pro psy), kadeřnický salón, ortopedická lůžka a dopřát si laskominy včetně zmrzliny či tuňáka servírovaného na sušence.

"Naším cílem je, aby si zvířata u nás pobyt užívala, aby měla aktivitami nabitou dovolenou - stejně jako jejich rodiny, které do zábavního parku Walt Disney World přijedou," říká šéf střediska Dennis Dolan.

Autor:

Otužování podle Wima Hofa je nebezpečné. Hrozí zástava, říká kardiolog Táborský

Premium Otužování je nejlepší prevence proti těžkému průběhu nemoci covid-19. Lidé mají větší šanci, že neskončí v nemocnici,...

Dětem, kterým pomáháte moc, mozek nepracuje správně, říká speciální pedagožka

Premium „Kdybychom k dětem v batolecím a předškolním věku přistupovali v některých oblastech víc ,postaru‘, měli bychom méně...

Váš syn bude žít jen pár týdnů. Zpověď matky zesnulého hokejisty Buchtely

Premium Přežít své dítě. Pro každého rodiče ta nejhorší představa. Teprve dvacetiletý hokejista Ondřej Buchtela zemřel loni v...

Děti zabalené do merina. Redakce testovala oblečení Crawler
Děti zabalené do merina. Redakce testovala oblečení Crawler

Redakce se pustila do testování oblečení od značky Crawler, která vše šije ručně a z merino vlny. Zajímají vás názory našich maminek?

Právě čtete

      Mohlo by vás zajímat