Úterý 6. prosince 2022, svátek má Mikuláš
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Disneyho zábavní park na Floridě otevírá komplex pro psy a kočky

Magazín

  12:10
LOS ANGELES - V novém luxusním středisku v zábavním parku Walt Disney World na Floridě jsou klimatizované apartmány vybavené televizí a nechybí tu ani vodní atrakce. Rozdíl oproti podobným komplexům je v tom, že tenhle je určený pro psy a kočky.

Ron Disney při otvírání DisneySea v Japonsku v roce 2001. foto: Reuters

Best Friends Pet Care Resort zahrnuje více než 4600 čtverečních metrů vnitřních i vnějších prostor naplněných běhacími drahami, místy na hraní a pochopitelně pokoji, které pojmou až 270 psů a 30 koček, nemluvě o "kapesních mazlíčcích" jako jsou křečci, morčata, králíčci či fretky.

Pro zvířata, která milují komfort, jsou tu čtyři VIP apartmány s televizí, polohovatelnou postelí a soukromým venkovním dvorečkem. Využít mohou vodní park (ten je ovšem jen pro psy), kadeřnický salón, ortopedická lůžka a dopřát si laskominy včetně zmrzliny či tuňáka servírovaného na sušence.

"Naším cílem je, aby si zvířata u nás pobyt užívala, aby měla aktivitami nabitou dovolenou - stejně jako jejich rodiny, které do zábavního parku Walt Disney World přijedou," říká šéf střediska Dennis Dolan.

Autor:

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Právě čtete