5. května 2018 6:00 Lidovky.cz > Relax > Zajímavosti

Ind zemřel při sledování nových Avengers, pravděpodobně dostal infarkt

Kinosál | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Kinosál | foto: Pixabay.comLidovky.cz

PRODDATUR Policie v indickém městě Proddatur vyšetřuje tragický incident. Divák zemřel v kině při sledování filmu Avengers: Infinity War.

Podle indické policie se třiačtyřicetiletý indický dělník rozhodl oslavit první květen návštěvou kina. Po skončení filmu zůstal ale muž jako poslední v sále a nehýbal se. Obsluha kina nejprve předpokládala, že divák čeká na potitulkovou scénu, kterou filmy s marvelovskými superhriny tradičně končí, muž se ale ani potom nezvedl ze svého místa.

Obsluha nakonec k muži přistoupila a sundala mu 3D brýle, které měl stále na očích. Okamžitě zjistila, že je divák po smrti. Přivolaná policie místo zajistila. Podle The Times of India považují bezpečností složky zatím za nejpravděpodobnější variantu, že muž zemřel přirozenou smrtí. Pravděpodobně dostal infarkt. Tělo bylo přesto odesláno k pitvě. Vyšetřování stále probíhá.

Lidovky.cz

INSPIRACE NA VÁNOCE: Vánoční cukroví letos o  něco zdravěji
INSPIRACE NA VÁNOCE: Vánoční cukroví letos o něco zdravěji

Brzy tu máme první adventní neděli, a tak je načase začít sbírat recepty na vánoční cukroví. Z čeho tahle tradice vznikla a jak si letos sváteční dobrůtky připravit o něco zdravěji?