Pondělí 20. ledna 2020svátek má Ilona 2 °C oblačno Předplatné LN
Lidovky.cz > Relax > Zajímavosti

Kuriózní videa: zoufalá Bartošová, bubeníček a sprostá moderátorka

Iveta Bartošová | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Iveta Bartošová | foto: Isifa

Během roku 2010 redakce serveru Lidovky.cz naservírovala čtenářům kromě článků i zajímavá videa. Jaká se líbila nejvíce? Suverénně vede zpěvačka Iveta Bartošová, která v televizní show zoufá nad svým životem. Za ní se umístila sprostá moderátorka a bývalý komunistický prezident Antonín Zápotocký, který československým dětem vysvětloval, jak se z Ježíška stal děda Mráz.

Neměla jsem na jídlo, přiznala Bartošová v televizi


Česká zpěvačka Iveta Bartošová byla hostem v Bratislavské televizní show Adely Banášové. Vznikl z toho pozoruhodný rozhovor, který ukazuje hvězdu bulvárních médií v poněkud nezvyklém světle.

Britská moderátorka předvedla, jak utišit řvoucí dav


I křehce vypadající žena dokáže utišit zdánlivě neuklidnitelný řvoucí dav. V přímém přenosu to před dvěma lety předvedla britská moderátorka pěvecké soutěže Britain's Got the Pop Factor Cat Deeleyová. Stačila jí pouhá tři slova. Před vyhlášením vítěze se snažila diváky ztišit nejprve sladkým hláskem prosícím o ticho. Když však lidé ani na druhou výzvu podobného stylu nereagovali, zhluboka se nadechla a vykřikla: "Fucking shut up!", což se dá volně přeložit jako "do prdele sklapněte!". Hrobové ticho se dostavilo okamžitě...

Zápotocký dětem: Z Ježíška se stal děda Mráz


Dárky v Česku nosí na Vánoce tradičně Ježíšek. V padesátých letech měl však namále. "Ježíšek vyrostl a zestaral, narostly mu vousy a stává se z něho děda Mráz. Nechodí již nahý a otrhaný, je pěkně oblečený v beranici a v kožichu," propagoval nový symbol vánočních svátků komunistický prezident Antonín Zápotocký v roce 1952. Tehdy totiž vše sovětské bylo automaticky to nejlepší. "Děda Mráz přijíždí k nám od východu a na cestu mu září také hvězdy - nejen jediná betlémská. Celá řada rudých hvězd na našich šachtách, hutích, továrnách a stavbách," vzkázal tehdy prezident československým dětem.

Žena nedostala kuřecí nugety, tak zmlátila obsluhu

Co neodbytná chuť na své oblíbené jídlo může způsobit, se přesvědčila obsluha restaurace McDonald's v americkém Toledu. Mladá žena si přišla objednat kuřecí nugety, které ale zrovna nebyly v nabídce. Zákaznice se rozzuřila, začala napadat obsluhu a dokonce rozbila výdejové okénko. Za svůj výstup si odsedí šedesát dní ve vězení a ještě bude muset zaplatit pokutu 1 500 dolarů.


Nejmladšímu bubeníkovi jsou tři roky. A ohromil miliony lidí

Neobvyklý talent a velká budoucnost. Tak hovoří odborníci o nejmladším bubeníkovi na světě, který oslavil teprve své třetí narozeniny. Howard Wong z Malajsie ještě pořádně neuměl chodit a už doma do všeho bouchal. Nyní už sedí za bicími, za kterými není skoro vidět. To mu však nebrání v tom, aby svým uměním ohromil miliony lidí, kteří na internetu zhlédli, jak bubnuje největší rockové pecky.

Premium

Pošťák, který vůbec nezvoní. U balíčků z Číny totiž nemusí

Pošta z Číny, ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Lidé si objednávají z čínských e-shopů zboží s bezplatnou dopravou a diví se, že nedostanou balíček do ruky. Pošta má...

Premium

Tři roky od věznění v garáži. Daniel dnes pracuje a stará se o miminko

Daniel Příhoda, jehož v roce 2016 věznil s jeho tehdejší přítelkyní Zdeněk... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Daniela před několika lety unesl vyšinutý Zdeněk Hryščenko. I s jeho kamarádkou Janou. Věznil je několik dní ve...

Premium

Pohádky na odpis: kterým hrozí zákazy a cenzura kvůli korektnosti

Jiří Korn v pohádce Honza málem králem (1977) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Zahrajme si na prognostiky. Magazín DNES se zamýšlí nad tím, které nejoblíbenější české vánoční pohádky začnou vadit a...

ROZHOVOR: Rozvod si můžete zjednodušit s pomocí mediátorky
ROZHOVOR: Rozvod si můžete zjednodušit s pomocí mediátorky

V současné době se zdá, že udržet si manželský vztah, je stále těžší. Pokud je rozvod nevyhnutelný, pomoci může mediace. Tou se zabývá Mgr. Eva Vaňková, která působí jako rozvodová mediátorka a advokátka.