20. září 2013 11:15 Lidovky.cz > Relax > Zajímavosti

Muž našel psa, který vypadá jako Putin

Muž na Ukrajině našel psa, který vypadá jako Putin. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Muž na Ukrajině našel psa, který vypadá jako Putin. | foto: kremlin.ru / obozrezatel.com

Ukrajinec v centru Kyjeva našel psa, který prý nápadně připomíná ruského prezidenta Putina. Pes je nejspíše křížencem německého ovčáka a stafordšírského teriéra.

Nejenže má pes stejný pronikavý pohled jako ruská hlava státu, ale na hrudi má i bílý pruh srsti, který nápadně připomíná kravatu. Fotografii uveřejnil server Obozrevatel.com. 

ČTĚTE TAKÉ:

Populární irský komik Graham Norton sdílel fotografii na sociální síti Twitter a ironicky ji komentoval: "Geeeeniální! Zajímalo by mě, jestli kouše homosexuály".

Reagoval tak na kontroverzní zákon, který Putin schválil v červnu tohoto roku. Anti-homosexuální legislativa stanovuje peněžní pokutu za obhajování "netradičních sexuálních vztahů".

Sám Putin je znám svou láskou ke psům, sám má tři: štěně japonské rasy Akita pojmenované Jume, černou labradorku Koni a a bulharského ovčáka Baffy.

Lidovky.cz

Najdete na Lidovky.cz