Neděle 26. září 2021, svátek má Andrea
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Na okresce v Ohiu se válely tisíce dolarů. Nikomu nechyběly

Magazín

  7:00
DELAWARE - Policie v Columbusu ve státě Ohio si láme hlavu nad tím, jak je možné, že na jedné z místních okresek se válely podél silnice bankovky v hodnotě tisíců dolarů, které podle všeho nikomu nechyběly.

Stodolarové bankovky foto: Reuters

Policejní šéf města Delaware Russ Martin informoval, že na místní silnici číslo 23 bylo v pondělí rozházeno tolik bankovek, že to podle jednoho strážce pořádku vypadalo, jakoby je tam někdo pěstoval a rostly jako na poli.

Úřady uvedl do pohotovosti jeden motorista a policisté pak hotovost sbírali několik hodin. Martin neřekl, kolik přesně peněz se na silnici válelo, ale jejich hodnotu označil jako "pětimístné číslo".

Místní televizi WBNS-TV policie sdělila, že spolu s FBI prověřila všechny společnosti zabývající se přepravou peněz, jakož i bankovní kurýry, ale nikdo nehlásil, že by mu nějaké peníze chyběly.

Policejní šéf je přesvědčen o tom, že jeho lidé už všechny peníze sesbírali, a nedoporučuje tedy řidičům, aby na silnici zastavovali v naději, že najdou nějaký poklad.

Autor:
Témata: Ohio, silnice, Columbus, FBI, Dolar

Mizejí už i chodníky. Ústecké ghetto se vymyká, čeká ho nový režim

Premium Ve čtvrti Mojžíř v Ústí nad Labem, která se za dvacet let změnila ze solidního sídliště v ghetto, nastane nový režim....

Zabaveno. Policie hon na Savova nevzdává, vzala mu nemovitosti a sto milionů

Premium Kontroverzní podnikatel František Savov je už sedm let obviněn v případu obřích daňových úniků a zhruba stejnou dobu se...

Vlak do Chorvatska klidně zruším, pokud problémy s ním neustanou, tvrdí Jančura

Premium Skupina Student Agency se během léta zvedla z covidového dna, přesto za sebou táhne půlmiliardový účet a chybí jí i...

Právě čtete

      Mohlo by vás zajímat