20. prosince 2012 7:00 Lidovky.cz > Relax > Zajímavosti

Nemám důvod ke komentáři, vyjádřil se k anketě Kotvald

Petr Kotvald | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Petr Kotvald | foto: Reprofoto

V anketě o nejotravnější vánoční písničku serveru Lidovky.cz se zatím na druhém místě drží song Petra Kotvalda Vánoce hrajou gloria. Kotvald ale umístění v anketě komentovat nechtěl, otázky podle něho sice byly akceptovatelné, anketa nikoli.

"Jejímu smyslu sice (ankety pozn. red.), s hodně povytaženým obočím, rozumím, ale důvod ke komentáři nemám. Rád zareaguji na něco smysluplného, napsal serveru Lidovky.cz Petr Kotvald.

ČTĚTE TAKÉ:

Na podobné otázky serveru Lidovky.cz odpověděl Janek Ledecký bez problému a z jeho odpovědí bylo patrné, že anketu bere s nadhledem. "Podle výpisu z Ochranného svazu autorského vidím, že ji (písničce Sliby se maj plnit o Vánocích) v hranosti šlapou o Vánocích na krk ještě písničky Ryba rybě a Od těch časů. Takže já v hranosti vlastně konkuruji sám sobě," řekl serveru Lidovky.cz.

Nejotravnější vánoční píseň?

Server Lidovky.cz spustil v prosinci anketu o nejotravnější vánoční song. Jejím cílem nebylo zvolit píseň nejhorší, ale nejohranější. Takovou, která se na nás valí už od října z nákupních center a rádií.

Z došlých čtenářských tipů redakce vybrala ty, které se objevovaly nejčastěji. Nyní můžete pro tu "nej" hlasovat v anketě, ale pokud se vám zdá, že mezi nabízenými písněmi chybí zrovna "ta vaše", napište nám její název.

Anketa

Jaká je nejotravnější vánoční píseň všech dob?

All I Want For Christmas - Marriah Carey 1110
Last Christmas (I Gave You My Heart) - Wham 1769
Sliby se mají plnit o vánocích - Janek Ledecký 4584
Medvídek - Lucie 786
Happy Xmas (War Is Over) - John Lennon 412
Půlnoční - Václav Neckář 1551
Jingle Bells (Rolničky, rolničky) - různí interpreti 563
Vánoce hrajou gloria - Petr Kotvald 3657
Štědrý večer nastal (když jsem doma chlastal) - Xindl X 2557
Veselé Vánoce (Vánoce, Vánoce přicházejí) - Magda Hrnčířová a Settleři 733
apeAlena Pecháčková