20. prosince 2012 7:00 Lidovky.cz > Relax > Zajímavosti

Nemám důvod ke komentáři, vyjádřil se k anketě Kotvald

Petr Kotvald | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Petr Kotvald | foto: Reprofoto

V anketě o nejotravnější vánoční písničku serveru Lidovky.cz se zatím na druhém místě drží song Petra Kotvalda Vánoce hrajou gloria. Kotvald ale umístění v anketě komentovat nechtěl, otázky podle něho sice byly akceptovatelné, anketa nikoli.

"Jejímu smyslu sice (ankety pozn. red.), s hodně povytaženým obočím, rozumím, ale důvod ke komentáři nemám. Rád zareaguji na něco smysluplného, napsal serveru Lidovky.cz Petr Kotvald.

ČTĚTE TAKÉ:

Na podobné otázky serveru Lidovky.cz odpověděl Janek Ledecký bez problému a z jeho odpovědí bylo patrné, že anketu bere s nadhledem. "Podle výpisu z Ochranného svazu autorského vidím, že ji (písničce Sliby se maj plnit o Vánocích) v hranosti šlapou o Vánocích na krk ještě písničky Ryba rybě a Od těch časů. Takže já v hranosti vlastně konkuruji sám sobě," řekl serveru Lidovky.cz.

Nejotravnější vánoční píseň?

Server Lidovky.cz spustil v prosinci anketu o nejotravnější vánoční song. Jejím cílem nebylo zvolit píseň nejhorší, ale nejohranější. Takovou, která se na nás valí už od října z nákupních center a rádií.

Z došlých čtenářských tipů redakce vybrala ty, které se objevovaly nejčastěji. Nyní můžete pro tu "nej" hlasovat v anketě, ale pokud se vám zdá, že mezi nabízenými písněmi chybí zrovna "ta vaše", napište nám její název.

Anketa

Jaká je nejotravnější vánoční píseň všech dob?

All I Want For Christmas - Marriah Carey 1110
Last Christmas (I Gave You My Heart) - Wham 1769
Sliby se mají plnit o vánocích - Janek Ledecký 4584
Medvídek - Lucie 786
Happy Xmas (War Is Over) - John Lennon 412
Půlnoční - Václav Neckář 1551
Jingle Bells (Rolničky, rolničky) - různí interpreti 563
Vánoce hrajou gloria - Petr Kotvald 3657
Štědrý večer nastal (když jsem doma chlastal) - Xindl X 2557
Veselé Vánoce (Vánoce, Vánoce přicházejí) - Magda Hrnčířová a Settleři 733
apeAlena Pecháčková

Moje dcera má dvě mámy. Mám na to právo?
Moje dcera má dvě mámy. Mám na to právo?

Jsem mámou jedné úžasné holčičky, která si žije ve svém batolecím světě a nic ji netrápí. To však bohužel nemohu úplně říct o sobě, tak jsem se rozhodla se ze svých obav a pochyb aspoň vypsat.