15. října 2011 7:00 Lidovky.cz > Relax > Zajímavosti

Objevil hektolitry piva a skončil zpitý v nemocnici

Opilec - ilustrační foto | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Opilec - ilustrační foto | foto: Shutterstock

Když šestačtyřicetiletý muž z Chicaga objevil v ulici opuštěný kamion s pípami na boku, myslel si, že zemřel a dostal se do nebe. Na pivo se vrhl s takovou chutí, že ho později záchranáři museli převézt do nemocnice, uvedl server Huffington Post.

Kamion patřil spolku sdružujícímu Američany německého původu v Chicagu. Byl plný vychlazeného piva a na boku měl několik píp. Když šestačtyřicetiletý Američan vozidlo objevil, podle svědků se ihned vrhl k jednomu z kohoutů a začal pít přímo na ulici.

Kolemjdoucí nakonec zavolali záchrannou službu, která velmi opilého muže odvezla do nemocnice. Přivolaným policistům Američan poté tvrdil, že se nedopustil ničeho špatného. Když prý uviděl "náklaďák s pivem zdarma", myslel si, že je po smrti a dostal se do nebe.

Podle Huffington Post nebudou vyšetřovatelé v tomto případu vznášet žádné obvinění. Zůstává ale otázkou, zda muž nakonec bude muset za vypité pivo zaplatit.

ČTK, Lidovky.cz

8 eko vychytávek, které šetří přírodu i vaše peníze
8 eko vychytávek, které šetří přírodu i vaše peníze

Pojďme ke Dni Země začít s malou změnou, co má ale velké důsledky. Vyberte si pár tipů, které vás osloví nejvíce a jsou pro vás nejsnazší. I maličkostmi ušetříte přírodu, peníze a vlastní čas.

Najdete na Lidovky.cz