Pátek 2. června 2023, svátek má Jarmil
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

V Thajsku padl nový rekord v délce polibku. Trval téměř 59 hodin

Magazín

  13:00
BANGKOK - Přesně 58 hodin, 35 minut a 58 vteřin. To je hodnota nového rekordu v délce polibku, který vytvořil "vyčerpaný, ale šťastný" pár v Thajsku.

Soutěž o nejdelší polibek, Thajsko. foto: Reuters

Ekkačai a Laksana Tiranaratovi vydrželi se spojenými rty nejen déle, než loni (50 hodin, 35 minut a jedna vteřina), ale také o dvě minuty déle, než jejich letošní nejvytrvalejší soupeři - mužský homosexuální pár.

Čtyřiačtyřicetiletý zaměstnanec ochranky a jeho třiatřicetiletá žena získali cenu 2500 eur (asi 63 400 korun) a dva diamantové prsteny. V soutěži o nejdelší líbání, která se tradičně koná při příležitosti svátku svatého Valentýna v thajském turistickém středisku Pattája, zvítězili už třetí rok po sobě.

Držitelé nového rekordu v líbání.

Letos se do soutěže přihlásilo devět zamilovaných párů, z nichž někteří stáli na bedničkách, aby je kvůli výškovému rozdílu nebolelo za krkem.

Podle pravidel si nesměli sednout a celou dobu se museli objímat, a to i v případě, že se společně vydali na záchod. Dotyk rtů nesměli přerušit, ani když se jeden z partnerů chtěl napít - pochopitelně brčkem a jen koutkem úst.

Tyto podmínky se ukázaly pro mnohé jako příliš tvrdé; například pro pár sedmdesátníků, kteří tímto způsobem chtěli oslavit 50 výročí své svatby. Souboj vzdali už po hodině.

Autoři: ,

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!