Úterý 2. června 2020svátek má Jarmil 8 °C oblačno Předplatné LN
Lidovky.cz > Relax > Zajímavosti

V Thajsku padl nový rekord v délce polibku. Trval téměř 59 hodin

Soutěž o nejdelší polibek, Thajsko. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Soutěž o nejdelší polibek, Thajsko. | foto: Reuters

BANGKOK Přesně 58 hodin, 35 minut a 58 vteřin. To je hodnota nového rekordu v délce polibku, který vytvořil "vyčerpaný, ale šťastný" pár v Thajsku.

Ekkačai a Laksana Tiranaratovi vydrželi se spojenými rty nejen déle, než loni (50 hodin, 35 minut a jedna vteřina), ale také o dvě minuty déle, než jejich letošní nejvytrvalejší soupeři - mužský homosexuální pár.

Čtyřiačtyřicetiletý zaměstnanec ochranky a jeho třiatřicetiletá žena získali cenu 2500 eur (asi 63 400 korun) a dva diamantové prsteny. V soutěži o nejdelší líbání, která se tradičně koná při příležitosti svátku svatého Valentýna v thajském turistickém středisku Pattája, zvítězili už třetí rok po sobě.

Držitelé nového rekordu v líbání.

Držitelé nového rekordu v líbání.

Letos se do soutěže přihlásilo devět zamilovaných párů, z nichž někteří stáli na bedničkách, aby je kvůli výškovému rozdílu nebolelo za krkem.

Podle pravidel si nesměli sednout a celou dobu se museli objímat, a to i v případě, že se společně vydali na záchod. Dotyk rtů nesměli přerušit, ani když se jeden z partnerů chtěl napít - pochopitelně brčkem a jen koutkem úst.

Tyto podmínky se ukázaly pro mnohé jako příliš tvrdé; například pro pár sedmdesátníků, kteří tímto způsobem chtěli oslavit 50 výročí své svatby. Souboj vzdali už po hodině.

,
Premium

Bubeník z Mandrage: Víťa sebral odvahu, kterou nikdo z nás nenašel a rozsekl to

Matyáš Vorda | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Na bicí hraje od svých devíti let. V deseti s kamarádem Víťou Starým založil kapelu Mandrage, která se za devatenáct...

Premium

Android Auto a CarPlay v každém autě. Poradíme vám, jak na to

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Chcete používat oblíbenou navigační aplikaci na displeji v autě místo telefonu? Přečtěte si, jak to udělat a neutratit...

Premium

Leoš Mareš: Není to jen o talentu, ale o schopnosti si peníze udržet

Leoš Mareš by mohl získat titul syn roku. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Krach, zhroucení, deprese, obavy o budoucnost a pátrání po smyslu vlastní existence. To jsou emoce, které v těchto...