Čtvrtek 6. května 2021svátek má Radoslav 13 °C dešťové přeháňky Předplatné LN
Lidovky.cz > Relax > Zajímavosti

V Thajsku padl nový rekord v délce polibku. Trval téměř 59 hodin

Soutěž o nejdelší polibek, Thajsko. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Soutěž o nejdelší polibek, Thajsko. | foto: Reuters

BANGKOK Přesně 58 hodin, 35 minut a 58 vteřin. To je hodnota nového rekordu v délce polibku, který vytvořil "vyčerpaný, ale šťastný" pár v Thajsku.

Ekkačai a Laksana Tiranaratovi vydrželi se spojenými rty nejen déle, než loni (50 hodin, 35 minut a jedna vteřina), ale také o dvě minuty déle, než jejich letošní nejvytrvalejší soupeři - mužský homosexuální pár.

Čtyřiačtyřicetiletý zaměstnanec ochranky a jeho třiatřicetiletá žena získali cenu 2500 eur (asi 63 400 korun) a dva diamantové prsteny. V soutěži o nejdelší líbání, která se tradičně koná při příležitosti svátku svatého Valentýna v thajském turistickém středisku Pattája, zvítězili už třetí rok po sobě.

Držitelé nového rekordu v líbání.

Držitelé nového rekordu v líbání.

Letos se do soutěže přihlásilo devět zamilovaných párů, z nichž někteří stáli na bedničkách, aby je kvůli výškovému rozdílu nebolelo za krkem.

Podle pravidel si nesměli sednout a celou dobu se museli objímat, a to i v případě, že se společně vydali na záchod. Dotyk rtů nesměli přerušit, ani když se jeden z partnerů chtěl napít - pochopitelně brčkem a jen koutkem úst.

Tyto podmínky se ukázaly pro mnohé jako příliš tvrdé; například pro pár sedmdesátníků, kteří tímto způsobem chtěli oslavit 50 výročí své svatby. Souboj vzdali už po hodině.

,

Bláznivý voyeur Tichý. Žil jako bezdomovec, dnes jeho fotky stojí statisíce

Miroslav Tichý žil na okraji společnosti v chudobě. Teď jeho fotky stojí... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium V jeho domě se fotky válely po zemi, padal na ně prach i bláto z bot. Na téměř každé z nich byla skvrna od kávy nebo...

Za fotky nehody Philipa nabízeli obří sumu. Neprodal jsem, říká exšéf Kladrub

Princ Philip jako vozataj čtyřspřeží. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Když v roce 1996 přijela do Čech britská královna Alžběta II., snad nikdo nemohl velkému milovníkovi koní a jejich...

Svačiny jsou zbytečné. Stačí jíst dvakrát denně, vysvětluje profesor Anděl

Michal Anděl vedoucí Centra pro výzkum výživy, metabolismu a diabetu 3.... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Nadváhu má v Česku až 44 procent mužů a 31 procent žen. A obezitu dalších 20 procent mužů a 18 procent žen. Statisíce z...