Pátek 15. října 2021, svátek má Tereza
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Zámeček na poklidném anglickém venkově zažil sexuální orgie

Magazín

  15:01
LONDÝN - Majitel zámečku na anglickém venkově zažil minulý víkend šok. V jeho sídle, které pronajal i s personálem jedné nizozemské společnosti se namísto bálu odehrávaly sexuální orgie.

Zámek Halswell House v hrabství Somerset. foto: Reprofoto

"Říci, že jsem byl šokován, je slabé slovo," řekl listu The Independent majitel Grahame Bond.

Zámek Halswell House v hrabství Somerset obvykle pronajímá k obchodním konferencím nebo k exkluzivním svatbám. Když se minulou sobotu začaly k zámku sjíždět luxusní vozy a vystupovali z nich lidé v maskách, předpokládal, že jde o nákladný maškarní bál.

Organizátor večírku oznámil pozvaným, že jsou zakleti a pak o půlnoci řekl, že kletbu je možné zrušit polibkem, vzpomíná Bond. Načež se na 350 účastníků začalo věnovat sexu. "Nevěřil jsem svým očím. Najednou se to proměnilo ve scény jako z Eyes Wide Shut," řekl v narážce na film režiséra Stanleyho Kubricka, který zčásti zachycuje orgie v maskách.

"Všude byly souložící páry. Jen na zábradlí jsem napočítal čtyři," dodal Bond. Nijak mu nepomohla ani policie, která mu sdělila, že jde o soukromou akci dobrovolných dospělých účastníků. Poslal tedy domů dvě devatenáctileté servírky, ale nechal bar otevřený až do tří do rána.

Organizátoři byli zdvořilí a uhlazení
Nic netušící Bond pronajal zámek za 9 tisíc liber (270 tisíc korun) holandské společnosti Little Sins, která se specializuje na pořádání swingers párty pro bohaté klienty po celé Evropě. Akce v Halswell House byla jejich prvním podnikem v Británii.

"Byli jsme hrozně naivní. Organizátoři byli velmi zdvořilí a uhlazení. Možná jsme měli zpozornět, když chtěli relaxační pokoj s postelemi a hedvábnými prostěradly. Ale mysleli jsme si, že chtějí něco ve stylu Maroka, mátový čaj a tak," povzdechl si Bond.

Podle něj byli hosté zjevně zámožní a připomínali absolventy soukromých škol. "Řekl jsem jednomu v žertu, že bych ho tipoval na soudce nejvyššího soudu. Odpověděl mi: ´Nejste daleko od pravdy´," dodal Bond.

Na každý pád hosté nedělali žádné další problémy a vyčerpali se do tří hodin ráno. "Neměli jsme žádné potíže a všichni šli rychle do postele. Většina z nich zůstala v zámeckých pokojích, několik jich odjelo autobusem do nedalekého motelu," řekl majitel zámku.

Autoři: ,

KOMENTÁŘ Jindřicha Forejta: Jak prezident mohl z ARO jmenovat šéfa soudu

Premium Proč mohl prezident republiky v úterý 12. října bez komplikací jmenovat předsedu Krajského soudu v Brně, i když řadové...

Manželé v sukních. Gender Blender boří stereotypy v oblékání

Premium Oblékají se podle vlastních pravidel a svými outfity boří společenské konvence. Manželský pár Michaela a Vlastimil...

Dieselům hrozí paralýza. Drahý plyn brzdí výrobu AdBlue, auto bez něj nejede

Premium Majitelé moderních dieselových aut mohou mít brzy velké problémy. Znehybnit jejich auta může nedostatek plynu. Za vším...

Nutrilon Advanced: Otestujte s námi pokračovací a batolecí mléko bez palmového oleje
Nutrilon Advanced: Otestujte s námi pokračovací a batolecí mléko bez palmového oleje

Nemůžete kojit a tak hledáte vhodnou pokračovací výživu pro své děťátko? Inovovaný Nutrilon Advanced 2 a 3 bez palmového oleje mohou být vhodnou...

Právě čtete

      Mohlo by vás zajímat