Čtvrtek 29. července 2021, svátek má Marta
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Jak by měl vypadat ideální penis? Pěkný na pohled, na délce nezáleží

Zdraví

  14:11
Délka? Na té záleží ženám ze všeho nejméně. Mnohem důležitější je pro ně celkový dojem, který v nich mužské přirození vyvolá. Pak také šířka penisu, ochlupení a vzhled pokožky.

Jak by měl vypadat ideální penis? Pěkný na pohled, na délce nezáleží foto: Shutterstock

Vědci ze švýcarské univerzity zveřejnili výsledky, ze kterých vyplynulo, že délka penisu ženy v podstatě nezajímá. Vědci se ptali 105 žen a dívek ve věku od 16 do 45 let, jaká kritéria by měl ideální penis splňovat. 

Na prvním místě se umístil celkový dojem. Pohled na mužský úd musí být ženám příjemný, jednotlivosti až zas tak velkou roli nehrají. po celkovém dojmu následuje vzhled pubického ochlupení, šířka penisu a vzhled kůže. Dále je pro ženy důležitý tvar žaludu, délka, vzhled varlat a šourku. Za nedůležité ženy označily místo, kde ústí mužům močová trubice.

Se studií vědci začali, aby ulevili mužům, kteří trpí hypospadií. Hypospadie je vrozený rozštěp močové trubice na spodní straně penisu. Jedná se o vývojovou vadu. Muži, kteří s touto odchylkou žijí, se většinou trápí studem a pocity méněcennosti. 

Hypospadie

Anketa

Co je nejdůležitější na vzhledu penisu?

Délka penisu 64
Celkový vzhled 83
Ochlupení 6
Vzhled šourku a varlat 6
Tvar žaludu 12
Pokožka penisu 7
Průměr penisu 19
Autor:
Témata: penis, Vzhled

LETNÍ SOUTĚŽ: Přidejte svůj tip na výlet a hrajte o jednu z 10 krásných cen
LETNÍ SOUTĚŽ: Přidejte svůj tip na výlet a hrajte o jednu z 10 krásných cen

Vkládejte svoje tipy na výlety s dětmi a vyhrávejte hodnotné ceny po celé léto. Sdílejte svoje oblíbená místa, hodnoťte tipy ostatních, hrajte o...