8. září 2011 14:47 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

Na internetu zastavili aukce lístků na Plzeň

Na lístky se stály kilometrové fronty | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Na lístky se stály kilometrové fronty | foto: ČTK

PRAHA Kdo si chtěl pořídit vstupenky na zápasy fotbalistů Plzně v Lize mistrů tak, že je vydraží v internetové aukci, na největší nákupní galerii na českém internetu nepochodí. Společnost Aukro.cz zastavila obchodování svých uživatelů se vstupenkami na prestižní soutěž, která začíná už příští týden.

„Chceme tak hájit fanoušky, kteří si vystáli dlouhé fronty, a respektovat rozhodnutí klubu, který si nepřál prodej přes internet,“ říká David Vychytil, ředitel obchodního portálu Aukro.cz.

ČTĚTE TAKÉ

Sehnat vstupenky na zápasy s Borisovem, Barcelonou a AC Milán nebylo jednoduché. Na každé z utkání šlo do předprodeje 6 tisíc míst, během tří dnů z pokladen zmizely. Zbytek z kapacity dvacetitisícového Edenu zůstal zablokovaný pro potřeby klubu, jeho sponzorů a zástupců UEFA.

Klub prodával vstupenky v balíčcích na všechna tři utkání. Jejich původní cena se pohybovala od 3200 do 4200 korun, na internetu byly k mání i za trojnásobnou částku.

NÁZORY: Jaké léky pro děti vzít na dovolenou?
NÁZORY: Jaké léky pro děti vzít na dovolenou?

Jaké léky s sebou berete na dovolenou pro děti?