Pátek 12. července 2024, svátek má Bořek
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

BANÍKOVEC: Tvarůžkáři machrovali marně

Sport

  1:19
OSTRAVA - Díky za bod chlapci. Přivézt z Hané, lidově řečeno prd*le zakopané bod, to se počítá. Tvarůžkáři před moravským derby machrovali, protože v poháru přejeli Skoty. Jenže Baník, to je jiný kalibr. Kluci i v deseti vydřeli slušný výsledek.

Olomouc vs. Baník. foto: ČTK

Po dvou kolech máme čtyři body. Co by za ně dali třeba slávisti nebo rudí divoši z Letenských sadů. Když už zmiňuji Spartu, slyšel jsem, že aby měli foršus na běžný provoz, naložili na dvoukolák zábradlí s ploty ze své teplé arény, a pak to zavezli do sběrny. Krize je krize. Teď už je mi jasné, kam se poděly tramvajové koleje z třídy Milady Horákové...

Zpátky do Ostravy. V sobotu nás čeká Plzeň. Nebylo by špatné se v horkém počasí osvěžit několika kusy v síti západočechů. Navíc jim máme co oplácet za jaro. Trochu se však bojím, že trenér Koubek zalepí díru po vyloučeném Nevesovi, těžkotonážním slonbidlem Neuwirthem. Raději bych na stopera dal Marka. Tenhle kladenský spořínek, když má svůj den a netrápí ho dlužné prémie, umí zahrát celkem spolehlivě kdekoli.

A taky jsem zvědavý na toho klučinu z Koreje. Lee Hyung Sang se sice v pohodě ztratí před základní školou v davu sedmáků, ale kvalitu údajně má, a hlavně rychlost. Opravdu bych ho moc rád viděl konečně hrát. Chachaři, tož v sobotu přiďme na Bazaly ganz fšeci!

Autor (40) je zatvrzelý konzervatista a hrdý Chachar, který si paličatě stojí za svým, že Baník je king a patří do Slezska, a nikdy ne na Moravu.

Autoři:

Nejlepší kosmetika na citlivou dětskou pokožku: Tohle musíte mít!
Nejlepší kosmetika na citlivou dětskou pokožku: Tohle musíte mít!

Značka Bübchen existuje už přes 60 let a v německy mluvících zemích je jedničkou mezi výrobci dětské kosmetiky. Stala se favoritem i pro naše...