Pondělí 27. března 2023, svátek má Dita
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

SPARŤAN: Jak Lidové noviny mění formu sparťanských fotbalistů

Sport

  13:15
PRAHA - Opět se potvrdila síla médií. Minule jsem poukázal na špatné výkony Ládi Krejčího a hle, proti Slovácku byl jako vyměněný: běhal, kličkoval, přihrával, nabízel se etc.

Znojmo - Sparta Praha. Znojemský obránce Josef Hnaníček (vlevo) a záložník Sparty Ladislav Krejčí foto: ČTK

Je nanejvýš zřejmé, že si Láďa cestou na trénink koupil Lidové noviny, onu vlajkovou loď pracující i nepracující inteligence brázdící rozbouřenými vodami postmoderního světa, a vzal si konstruktivní kritiku k srdci. Zmíněný list půjčil bohužel v kabině i Bořku Dočkalovi, kterému po mých hřejivých větách na jeho adresu až příliš stouplo mínění o sobě samém, což se negativně podepsalo na jeho rádoby bohorovné hře.

DALŠÍ FANOUŠCI

Ale co, hlavní je kolektiv; a konec dobrý (4:1), všechno dobré. Teď nás čeká zápas s jedním cyklistickým oddílem, který bychom měli podle předpokladů sfouknout jako svíčku. Jenomže pozor! Občas se může i předposlední tým vybičovat k téměř fotbalovým výkonům, nota bene když mu evidentně stoupá výkonnost (0:7, 0:4, 1:2).

Autor (38) je sparťanem již od svého prenatálního věku. Proč? Protože Sparta!

Autor:

Testování: Otestujte Buchtičky se šodó naruby
Testování: Otestujte Buchtičky se šodó naruby

Máte rádi buchtičky se šodó, ale nechcete se pouštět do jejich přípravy? Tak se přihlaste do testování novinky na trhu – buchtiček s vanilkovým...