26. června 2019 10:41 Lidovky.cz > Sport > Ostatní sporty

Bouchardová napodobila Williamsovou, navlékla ‚kočičí‘ oblek. Které to sluší více?

Kanadská tenistka Eugenie Bouchardová. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Kanadská tenistka Eugenie Bouchardová. | foto: Instagram.

Londýn Když dvě dělají totéž, není to totéž. Kanadská tenistka Eugenie Bouchardová se při tvorbě nového tenisového outfitu zjevně inspirovala hvězdnou Serenou Williamsovou. I ona se na kurtech představila v „kočičím“ obleku.

Kanadská hráčka pilně trénuje na Wimbledon, kde by chtěla konečně restartovat svoji kariéru. Bývalá světová pětka se nyní nachází „až“ na 79. místě žebříčku WTA, ale určitě by se chtěla vyšvihnout výše. Zvláště, když na londýnské trávě hrála už před pěti lety finále, ve kterém ale nestačila na českou lvici Petru Kvitovou.

Svým oblečením rozhodně Američanka vzbudila pozornost.

Svým oblečením Američanka vzbudila pozornost.

K  úspěchu na kurtech ale bude potřebovat méně modelingu, kterému se v posledních letech věnovala, a více tenisového umu.

Možná k jeho zlepšení poslouží i tzv. kočičí oblek, který Bouchardová při tréninku na trávě v All England Clubu navlékla. Jako první jej v loňském roce zkusila Serena Williamsová na pařížské antuce, a vzbudilo to mimořádnou pozornost.

Kanaďanka na travnatých kurtech.
V Paříži se jí daří nejméně ze všech grandslamů, má z něj

Nyní ji napodobila Kanaďanka, která ale s pomocí zajímavého oblečku ve Wimbledonu počítat nemůže, neboť tento turnaj má mimořádně přísný dress code a všichni tenisté i tenistky na něm musí nastupovat v oblečení, kde převažuje bílá barva.

Jan Krejcar

Autor

Jan Krejcarjan.krejcar@lidovky.czČlánky

Trest nebo domluva? Co na fyzické tresty říkají odborníci
Trest nebo domluva? Co na fyzické tresty říkají odborníci

Výchova dětí je těžká disciplína a neexistuje univerzální návod. Jak potrestat dítě, které neposlouchá? Fyzické tresty, zákazy nebo stačí jen domluva? Odborníci v tom mají jasno.

Najdete na Lidovky.cz