19. prosince 2018 12:50 Lidovky.cz > Sport > Ostatní sporty

Koho lidé letos nejvíce ‚googlili‘? Vede basketbalista randící s Kardashianovou

Tristan Thompson z Clevelandu Cavaliers právě zavěsil v zápase NBA. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Tristan Thompson z Clevelandu Cavaliers právě zavěsil v zápase NBA. | foto: ČTK/AP

PRAHA Většinou bývá roční shrnutí toho, který sportovec nejvíce poskočil v žebříčku nejvyhledávanějších osobností světa, odrazem výkonnosti. Pravidelně se tam objevují nejlepší fotbalisté, hokejisté nebo atleti z nejlepších týmů. Jenže letos je nejčastěji vyhledávaným… Tristan Thompson! Že nevíte, kdo to je?

Thompson je basketbalista Clevelandu Cavaliers. Už když se zmíní jméno tohoto klubu, tak byste čekali spíše LeBrona Jamese, jenž z něj odešel v létě, ale rozhodně ne hráče, který za osm sezon v tomto celku nikdy neměl průměr na jeden zápas vyšší než dvanáct bodů.

Nicméně Thompson není zajímavý svým sportovním životem, nýbrž tím společenským. Chodí totiž s členkou rodu Kardashianů, konkrétně s nejmladší dcerou Khloé Alexandrou. To samo o sobě by stačilo na velkou popularitu, protože lidé se ptají: „S kým to sakra ta Kardashianová chodí?“

Jenže Thompson měl svou partnerku za poslední rok několikrát podvést, na čemž si smlsl americký bulvár, který o jeho eskapádách hojně informoval. Naposledy se Khloé ke svému partnerovi veřejně vyjádřila na konci listopadu: „Prostě to podělal, bylo to nechutné,“ glosovala přítelovu nevěru Kardashianová.

Už jen pro pokračování Thompsonovy kariéry v NBA je nutné doufat, že si vezme ponaučení z příběhu svého předchůdce v náruči Khloé, kterým byl jiný basketbalista Lamar Odom. Ten si Kardashianovou v roce 2009 dokonce vzal, ale po čtyřech letech manželství jej zastavila policejní hlídka a on odmítl absolvovat test na drogy.

Protože se už předtím hovořilo o jeho problémech s drogami, nikoho příliš nepřekvapilo, že se s ním Khloé chtěla dát rozvést. Rozvodové listiny podepsaly obě strany, jenže než soud stihl rozhodnout, vzala Kardashianová žádost zpět. 

Odom sám byl v roce 2015 hospitalizován, a vzhledem k několika komplikacím upadl dokonce do kómatu, z něhož jej dostali až v nemocnici v Las Vegas. Nakonec se zdálo, že se ze svých závislostí dostal, ale kokainu podlehl znovu a tentokráte už soud žádost o rozvod povolil.

Nyní tedy Odoma nahradil Thompson, a překvapivě se stal jedničkou letošního žebříčku trendů Googlu. Jaké byly další pozice? Podívejte se do fotogalerie.

Tristan Thompson sleduje zápas svého Clevelandu z tribuny.
2. Alexis Sanchez, útočník Manchesteru United, se s reprezentací Chile bohužel...
Lidovky.cz

Najdete na Lidovky.cz