Pondělí 26. února 2024, svátek má Dorota
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Koho lidé letos nejvíce ‚googlili‘? Vede basketbalista randící s Kardashianovou

Sport

  12:50
PRAHA - Většinou bývá roční shrnutí toho, který sportovec nejvíce poskočil v žebříčku nejvyhledávanějších osobností světa, odrazem výkonnosti. Pravidelně se tam objevují nejlepší fotbalisté, hokejisté nebo atleti z nejlepších týmů. Jenže letos je nejčastěji vyhledávaným… Tristan Thompson! Že nevíte, kdo to je?

Tristan Thompson z Clevelandu Cavaliers právě zavěsil v zápase NBA. foto: ČTK/AP

Thompson je basketbalista Clevelandu Cavaliers. Už když se zmíní jméno tohoto klubu, tak byste čekali spíše LeBrona Jamese, jenž z něj odešel v létě, ale rozhodně ne hráče, který za osm sezon v tomto celku nikdy neměl průměr na jeden zápas vyšší než dvanáct bodů.

Nicméně Thompson není zajímavý svým sportovním životem, nýbrž tím společenským. Chodí totiž s členkou rodu Kardashianů, konkrétně s nejmladší dcerou Khloé Alexandrou. To samo o sobě by stačilo na velkou popularitu, protože lidé se ptají: „S kým to sakra ta Kardashianová chodí?“

Jenže Thompson měl svou partnerku za poslední rok několikrát podvést, na čemž si smlsl americký bulvár, který o jeho eskapádách hojně informoval. Naposledy se Khloé ke svému partnerovi veřejně vyjádřila na konci listopadu: „Prostě to podělal, bylo to nechutné,“ glosovala přítelovu nevěru Kardashianová.

Už jen pro pokračování Thompsonovy kariéry v NBA je nutné doufat, že si vezme ponaučení z příběhu svého předchůdce v náruči Khloé, kterým byl jiný basketbalista Lamar Odom. Ten si Kardashianovou v roce 2009 dokonce vzal, ale po čtyřech letech manželství jej zastavila policejní hlídka a on odmítl absolvovat test na drogy.

Protože se už předtím hovořilo o jeho problémech s drogami, nikoho příliš nepřekvapilo, že se s ním Khloé chtěla dát rozvést. Rozvodové listiny podepsaly obě strany, jenže než soud stihl rozhodnout, vzala Kardashianová žádost zpět. 

Odom sám byl v roce 2015 hospitalizován, a vzhledem k několika komplikacím upadl dokonce do kómatu, z něhož jej dostali až v nemocnici v Las Vegas. Nakonec se zdálo, že se ze svých závislostí dostal, ale kokainu podlehl znovu a tentokráte už soud žádost o rozvod povolil.

Nyní tedy Odoma nahradil Thompson, a překvapivě se stal jedničkou letošního žebříčku trendů Googlu. Jaké byly další pozice? Podívejte se do fotogalerie.

Tristan Thompson sleduje zápas svého Clevelandu z tribuny.
2. Alexis Sanchez, útočník Manchesteru United, se s reprezentací Chile bohužel...
Autor:

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!