jen za 89 Kč/měsíc

Baroš řídil obrat Lyonu

FOTBAL V ZAHRANIČÍ

PAŘÍŽ Klíčovou postavou duelu s Le Mans se stal útočník Lyonu Milan Baroš. Pětadvacetiletý český reprezentant přišel na hřiště v 67. minutě za nepříznivého stavu 0:2. Záhy dokázal ofenzivu mistrovského týmu rozhýbat a vítězný gól na 3:2 vstřelil sám.

Stačilo mu k tomu pouhých deset minut na hřišti. Juninhův rohový kop v 77. minutě prodloužil Benzema hlavou až k Barošovi, který sám před brankářem nezaváhal. Za oslavy se svlečeným dresem pak Baroš dostal žlutou kartu.

LONDÝN Čtyři dny poté, co se Tomáš Rosický trefil do sítě Sparty v předkole Ligy mistrů, si otevřel gólový účet i v novém ročníku Premier League. V tom minulém dal kapitán české reprezentace za celý rok jen tři branky.

Vítězným gólem přispěl k vítězství Arsenalu v Portsmouthu 3:1. Soupeř Slavie v Lize mistrů si připsal tři body, přestože hrál skoro celý druhý poločas v deseti. Arsenal se dotáhl na špičku tabulky, Chelsea a Liverpool však mají o zápas méně.