Středa 8. února 2023, svátek má Milada
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Covid 19

Vypadá vesmír jako nafouklá pneumatika? Co podle neurologa Beneše urychlí stařeckou demenci? Čtěte to nejlepší z Lidovek

Karel Gott vyrazil měsíc před smrtí do archivu StB foto:  Tomáš Krist, MAFRA

Doporučujeme
Před dvěma lety obsah portálu Lidovky.cz rozšířily exkluzivní prémiové články a další výhody určené výhradně předplatitelům v rámci klubu iDNES Premium. Klub dál roste a přináší další novinky, mezi něž patří i nová podoba serveru Lidovky.cz s ještě větším zaměřením na prémiový obsah. V časově limitované akci bylo možné získat roční předplatné za zvýhodněnou cenu 199 korun. Akce skončila 20. 9. 2021 ve 12:00.
  17:30

Získáte za ně mimo jiné i přístup do našeho rozsáhlého archivu vydaných prémiových článků. Přinášíme vám výběr z těch, které naše čtenáře v uplynulých měsících a letech zaujaly nejvíce.

sklad, ilustrace

V Česku dramaticky chybí pracovní síla. Všude. Na některých pozicích skoro katastrofálně. Jaké profese jsou nejžádanější a kolik v nich můžete vydělat?

Mít slušný příjem ale není všechno. Inflace totiž požírá lidem v Česku úspory. Do konce roku ještě stoupne. Jak zajistit, aby se vaše ušetřené peníze neznehodnotily? Zkuste rady odborníků.

Jak vyležet lehký covid a co dělal Gott před smrtí

Často se píše o covidových případech, které dostanou člověka do nemocnice. I když se ale u vás objeví v mírné formě, stále můžete udělat leccos pro to, abyste zmírnili průběh a následky. Jak vyležet ‚lehký covid‘? Praktičtí lékaři radí, jak na samoléčbu

V rozhovoru s neurochirurgem Vladimírem Benešem se dozvíte, čím urychlíte nástup stařecké demence, co mozku škodí a proč lidé dělají stále ty samé chyby.

Je možné, že vesmír vypadá jako nafouklá pneumatika? Teoretický fyzik Petr Kulhánek přehledně a jasně vysvětluje ty nejdivočejší teorie z moderní kosmologie.

Z dokumentu Karel

Po smrti Karla Gotta přišla dokumentaristka Olga Špátová s nečekaným odhalením. Zpěvák vyrazil měsíc před smrtí do archivu StB. S kamerou v zádech. Vzhledem k tomu, že začátkem října půjde její chystaný dokument Karel do kin, začíná být rozhovor z roku 2019 opět aktuální.

Exkluzivní rozhovor k Primarku a Generace Z

Víte, co je to Generace Z? Zaměstnavatelé ano. Proč z ní nejsou nadšení?

Dvacátníci a třicátníci nakládají jinak i s investicemi. Nebojí se tolik riskovat, a klidně peníze vloží i do kryptoměn. Jak začít investovat do bitcoinu? Nakoukněte pod ruce novodobým zlatokopům

Češi všech generací v létě stáli dlouhé fronty na módu nově otevřené pobočky Primarku na Václavském náměstí. Jak v Primarku funguje čarování s nízkou cenou a jak může tričko stát jen 55 korun?

Už od rána čekaly na otevření prvního obchodu řetězce Primark stovky lidí.

Velké kauzy, výrazné osobnosti

Více orientace, více výhod. Co vám přinášejí nové Lidovky.cz

Nové Lidovky.cz.

Generál ve výslužbě Karel Randák v rozhovoru pro Lidovky.cz popisuje, jak snadno se prezident Miloš Zeman mohl dostat do hledáčku tajné služby.

Působení rodu Rothschildů ve střední Evropě zpřetrhala druhá světová válka. Dědic Rotschildů však před několika měsíci vyrazil do boje proti Česku. Baron chce vrátit obří majetek, šanci mu dává dokonce ústavní soudce.

A exprezident Václav Klaus ve velkém rozhovoru pro Lidovky.cz rozvádí svou skepsi ohledně blížících se voleb. Kolem covidismu, klimatismu a genderismu se bude chodit po špičkách, myslí si bývalá hlava státu.

Václav Klaus.

Prémiové členství odemyká čtenářům přístup nejen k úplnému obsahu serveru Lidovky.cz. Zároveň je vstupenkou do rychle rostoucího velkého světa iDnes Premium s tisíci exkluzivních článků na sesterských webech iDnes.cz či Expres.cz a řadou dalších výhod.

Standardní cena je 39 korun za měsíc, roční předplatné stojí 390 korun, ale u příležitosti druhých narozenin je rok pouze za 199 korun. Poloviční cena oproti běžné ceně však platí jen jeden týden. Neváhejte!

Autor:

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Mohlo by vás zajímat