Mladá Boleslav 3:0 Viktoria Plzeň

Branky: 4. Rajnoch, 13. Hrdlička, 68. T. Sedláček. Rozhodčí: Makovička - Chytil, Mencl. ŽK: Kysela, Opiela - Navrátil, Sylvestre, Petržela. Diváci: 4035. Poločas: 2:0.

Boleslav: Miller - Ševinský, Procházka, Rolko, Kalina - Kysela, Rajnoch, Hrdlička (81. Opiela), Poláček - Řezníček (66. T. Sedláček), A. Mendy (51. Táborský). Plzeň: L. Krbeček - Malcharek, Navrátil, Halama (68. P. Knakal), Smola - Petržela, Trapp, Sylvestre, Borek (85. Psohlavec) - Varadi, T. Krbeček (63. Lecjaks).

Čtvrtou výhru za sebou si připsali na své konto fotbalisté Mladé Boleslavi. V utkání 27. kola nejvyšší soutěže porazili Plzeň 3:0 především díky výbornému vstupu do utkání, a tak znepříjemnili novému plzeňskému trenérovi Karlu Krejčímu debut na ligové scéně. Domácí už po třinácti minutách vedli o dvě branky po střelách Rajnocha a Hrdličky, po změně stran se ještě trefil střídající Tomáš Sedláček. Devětatřicetiletý nový plzeňský kouč Krejčí, který zaujal místo po odvolaném Stanislavu Levém, si mohl jen stěží představit horší premiéru na prvoligové lavičce. Plzeň ve městě automobilů jen dokázala, že ji jaro zastihlo v hlubokém útlumu.

TRENÉŘI PO UTKÁNÍ Karel Stanner (Ml. Boleslav): Karel Krejčí (Plzeň): „Je vidět, „Rozhodly dva rychlé že na klucích leží góly, což bylo důležité.“ deka.“