30. září 2018 9:40, aktualizováno  10:02 Lidovky.cz > Zprávy > Domov

Nehoda na Mělnicku si vyžádala lidský život. Auto skončilo na střeše

(ilustrační snímek) Záchranka. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy (ilustrační snímek) Záchranka. | foto: Šárka Kabátová, Lidovky.cz

NOVÁ VES Jeden lidský život si v sobotu ráno vyžádala nehoda osobního auta u Nové Vsi na Mělnicku. Příčinu policisté zjišťují, uvedla policejní mluvčí Martina Fejfarová. Podle informací při nehodě zemřel třiadvacetiletý řidič auta.

Mapy poskytuje freytag & berndt. Společnost také vytváří mobilní aplikaci PhoneMaps, která obsahuje turistické a cykloturistické mapy celé Evropy, aplikace je ke stažení zdarma na Apple Store a Google Play Store © freytag & berndtSHOCart, přispěvatelé OpenStreetMap

Událost se stala po 07:00 na silnici první třídy číslo 16. Vůz podle mluvčího krajských hasičů Ladislava Holomčíka po nehodě skončil převrácený na střeše.

Řidič utrpěl smrtelná zranění. „Záchranáři mu už nemohli nijak pomoci,“ uvedla mluvčí středočeské záchranné služby Petra Effenbergerová. „Příčina a okolnosti jsou předmětem dalšího šetření. Silnice je průjezdná,“ dodala Fejfarová.

ČTK