Statistiky a výsledky hokejové O2 extraligy

9. kolo

Sparta–Třinec 2:5

Branky a nahrávky: 19. Ton z trestného střílení, 20. Broš (Kratěna, Netík) - 11. D.

Květoň (Peterek, D. Seman), 16. Malec (Peterek, D. Květoň), 16. Polanský (M. Růžička, Kohn), 21. Květoň (Peterek), 55. Kohn (M.

Růžička, Polanský). Rozhodčí: Svoboda, Turčan - Pešek, Jelínek. Vyloučení: 8:11. Využití: 0:1. Diváci: 5194. Třetiny: 2:3, 0:1, 0:1.

Vítkovice–Slavia 3:2

Branky a nahrávky: 25. Krenželok (Štefanka), 28. Stehlík (Kuboš, Krenželok), 60. Štefanka (Kvapil) - 23. Branda (Vondrka, V. Růžička ml.), 39. D. Hruška (Vondrka). Rozhodčí: Hribik, Kubeš - Barvíř, Blümel. Vyloučení: 3:5. Využití: 1:0. Diváci: 7052. Třetiny: 0:0, 2:2, 1:0.

Pardubice–Brno 6:3

Branky a nahrávky: 5. Cetkovský (Kolář II), 11. Kolář II (Somík), 13. Píša, 26. Zohorna (Cetkovský, Hašek), 42. Kolář II, 47. Starý (Koukal) - 21. Erat (Bičánek, Ovčačík), 35. R. Dlouhý (Bičánek), 60. Korhoň (R. Procházka, Mojžíš). Rozhodčí: Fraňo, Mikula - Bryška, Chytil. Vyloučení: 5:3. Využití: 1:0. Diváci: 9797. Třetiny: 3:0, 1:2, 2:1.

Zlín–Kladno 2:1

Branky a nahrávky: 22. Köhler (Leška, Hamrlík), 58. Köhler (Balaštík, Hamrlík) - 3.

Trončinský (Kalla, Frolík). Rozhodčí: Hradil, Jeřábek - Hlavatý, Tošenovjan. Vyloučení: 4:9. Bez využití. Diváci: 4418. Třetiny: 0:1, 1:0, 1:0.

Liberec–Plzeň 2:4

Branky a nahrávky: 3. Klimenta (Blatný, P. Nedvěd), 44. Kašpařík (Víšek, Hunkes) - 28. Tvrdík (Jiří Hanzlík, Scofield), 34. Bomersback (Vlasák, Kracík), 50. Bomersback (Vlasák, Kracík), 60. Adamský (Bomersback).

Rozhodčí: Jebavý, Souček - Bádal, Pouzar. Vyloučení: 7:6. Využití: 1:1. Diváci: 5548. Třetiny: 1:0, 0:2, 1:2.

Karlovy Vary – Litvínov 2:3

Branky a nahrávky: 19. Kristek (Melenovský), 24. Kumstát (Pletka) - 39. Reichel (Kroupa, Jánský), 47. Gureň (J. Černý), 56. Vopat (Gureň, Trávníček). Rozhodčí: Šindler, Hodek - Charvát, Pavlovič. Vyloučení: 5:5, navíc Zaťovič 10 min. - Skuhrovec 5 min. a do konce utkání. Bez využití. Diváci: 4609. Třetiny: 1:0, 1:1, 0:2.

Mladá Boleslav – České Budějovice 2:1sn

Branky a nahrávky: 51. T. Sýkora (Boháč), rozhodující sam. nájezd Fabuš - 36. Gulaš (Vak, Mertl). Rozhodčí: Pešina, Polák - Gebauer, Lederer. Vyloučení: 7:6, navíc Žabka (Mladá Boleslav) 10 min. Bez využití. Diváci: 3540. Třetiny: 0:0, 0:1, 1:0 - 0:0.

10. kolo – dnes: 17.30 Geus Okna Kladno – Bílí Tygři Liberec, Mountfield České Budějovice – Energie Karlovy Vary, Vítkovice Steel – BK Mladá Boleslav, Plzeň 1929 – Oceláři Třinec, 17.40 Benzina Litvínov – Sparta Praha (ČT 4 Sport), 18.00 Kometa Brno – PSG Zlín, 18.15 Slavia Praha – Eaton Pardubice.

14. HC Kometa Brno 9 0 0 1 8 16:39 1

Pozn.: Za názvem klubu jsou počet odehraných zápasů, výhry, výhry v prodloužení, prohry

v prodloužení, prohry, skóre a získané body.