2. prosince 2012 12:52 Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

Beckham si chce otevřít restauraci. S šéfkuchařem Ramsayem

Slavný anglický fotbalista David Beckham s olympijskou pochodní | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Slavný anglický fotbalista David Beckham s olympijskou pochodní | foto: Reuters

Poté, co nadobro opustil americkou fotbalovou ligu, chystá se David Beckham pustit do podnikání. Fotbalová hvězda si chce otevřít restauraci. Pomoci mu s tím má michelinský šéfkuchař Gordon Ramsay.

O plánech na společný byznys se Beckham zmínil v pořadu moderátora Ryana Seacresta, v Česku o nich informoval server iDnes.cz.

David Beckham

Šéfkuchař Gordon Ramsay, který mu má s rozjezdem podnikání pomoci, je držitelem třinácti michelinských hvězd. "Jsme velmi dobří kamarádi a jsme z nového společného projektu nadšení, začne to fungovat velmi brzy. Bude to společné podnikání, ale vlastnictví restaurace bude také velmi zábavné," přiznal Beckham Ryanu Seacrestovi.

Nový byznys chce Beckham rozjet v Evropě, což potvrzuje i konání jeho manželky Victorie, která shání v Londýně novou rezidenci.

David Beckham opustil na začátku prosince americkou fotbalovou ligu a klub Los Angeles, s nímž v posledním zápase porazil Houston 3:1 a získal tak druhý titul. VÍCE ČTĚTE ZDE.

skŠárka Kabátová

České ženy jsou na rodičovské nejdéle, návrat do práce mají nejtěžší
České ženy jsou na rodičovské nejdéle, návrat do práce mají nejtěžší

V Česku máme jednu z nejdelších rodičovských vůbec. Matky dvou dětí stráví doma průměrně 6–8 let, přestože by se mnohdy chtěly vrátit do práce dříve. Jaké jsou u nás rozdíly v rodičovské oproti ostatním evropským zemím?