21. května 2018 6:00 Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

Kdyby tehdy věděla. Fotka 15leté Meghan před Buckinghamským palácem zaplavila Twitter

KVĚTEN - Meghan Markleová a princ Harry si řekli své „ano“. Královskou svatbou... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy KVĚTEN - Meghan Markleová a princ Harry si řekli své „ano“. Královskou svatbou... | foto: Gareth Fuller/pool photo via AP

PRAHA K příležitosti sobotní královské svatby se na sociálních sítích objevila velká spousta fotografií. Jedna z nich ale svým obsahem překonala všechny. Je na ní zachycena patnáctiletá Meghan Markleová, zvěčněná na snímku se svou kamarádkou před Buckinghamským palácem.

V té době ale určitě netušila, že se stane vévodkyní ze Sussexu a stojí před svým budoucím domovem.

Poznávací značkou vozu bylo symbolicky datum svatby.
Královna Alžběta II. zvolila hedvábné šaty a v plášť limetkové barvy doplněné...

Příspěvek vložila na svůj twitterový účet uživatelka Lucy Sempeyová. Na jedné fotografii je tehdy patnáctiletá Meghan Markleová se svou kamarádkou před sídlem britské královské rodiny. Na druhém snímku je už Meghan při sobotním obřadu v katedrále sv. Jiří. Obě fotografie od sebe dělí 22 let.

„Jednoho dne je ti patnáct a pózuješ před Buckinghamským palácem a za dvaadvacet let se vdáváš za prince. To je neskutečné,“ okomentovala svůj příspěvek na Twitteru Sempeyová. Její příspěvek sdílelo přes 129 tisíc lidí, „olajkovalo“ ho pak plných 329 tisíc.

Sempeyová tím vyvolala řadu reakcí na sociálních sítích, kde lidé nešetří slovy o pohádce a osudové lásce. „To je věc, ze které se vytváří pohádky. A myslím to tím nejlepším možným způsobem“ reaguje další uživatelka.

Už před svatbou se mluvilo o úžasném příběhu Meghan Markleové a prince Harryho. Teď vše dostalo zase nový rozměr. Před Buckinghamským palácem se denně vyfotí tísíce lidí. Tomu, že někdo takový teď bude uvnitř bydlet nemůže mnoho lidí uvěřit.

Celý obřad, který údajně sledovalo kolem 2,5 miliardy lidí po celém světě, byl sám o sobě velmi dojemný. Objevení fotografie vlnu emocí ještě zesílilo. „Toto dokazuje, že prostě nikdy nevíte, co nám tento úžasný svět přichystá,“ stojí v další reakci.

pja, Lidovky.cz

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!