15. července 2017 6:03 Lidovky.cz > Relax > Design

Karlínské centrum industriálního designu oslavilo první výročí

Vladan Běhal Design | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Vladan Běhal Design | foto: Vladan Běhal Design

V červnu loňského roku byl v Šaldově ulici otevřen showroom a architektonický ateliér Vladan Běhal Design, v němž si přijdou na své milovníci industriálního designu a architektury. Vedle autorského nábytku Vladana Běhala jsou zde k vidění i produkty vybraných světových designových firem z nejrůznějších částí Evropy.

Vladan Běhal Design
Nově budou v showroomu k vidění produkty firmy Creer, malé severomoravské...

Nejde však jen o nábytek a interiérové doplňky, za pozornost stojí i samotné prostory showroomu, které stylově odráží industriální minulost Karlína. Nadčasovost designových kousků Vladan Běhal Design je postavena na přírodních prvcích a kvalitních materiálech. Všechny kusy se vyznačují tvarovou stručností základních geometrických těles a zároveň elegancí, kterou jim dodává do posledního detailu mistrně zpracovaný materiál.

Nově budou v showroomu k vidění produkty firmy Creer, malé severomoravské manufaktury vyrábějící betonové objekty a dekorace do interiéru, či francouzské značky Objecto a Tolix. Posledně jmenovaná se specializuje na drobný nábytek z kovu. Značka Objekto je pak známá především pro sedací nábytek, ale vyrábí i celou řadu interiérových objektů, přičemž se zaměřuje na industriální design a retro modernu 50.-60. let.

Váza
Lidovky.cz

Advantage Consulting, s.r.o.
PROJEKTANT ELEKTRO - JUNIOR

Advantage Consulting, s.r.o.
Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj
nabízený plat: 25 000 - 30 000 Kč

Najdete na Lidovky.cz