16. června 2019 6:34 Lidovky.cz > Relax > Design

Prsteny jako skládačka i vlnité tvary. Designérka představila dvě nové kolekce šperků

Prsteny, které se dají skládat, i takové, které ani jako prsteny nevypadají.... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Prsteny, které se dají skládat, i takové, které ani jako prsteny nevypadají.... | foto: Kristýna Malovaná

Prsteny, které se dají skládat, i takové, které ani jako prsteny nevypadají. Úspěšná česká šperkařka Kristýna Malovaná představila začátkem léta dvě kolekce šperků.

Prsteny z kolekce Ona a On
Zásnubní prsten s kuličkou z granátu

Kolekce Ona a on by měla vyzdvihnout mezilidské vztahy, propojení dvou lidských bytostí, ať už bez papírů a formalit či při uzavření sňatku. Druhá kolekce vznikla jednoduše proto, aby v lidech vzbuzovala radost a nemá žádný hlubší význam. 

Prsteny, náhrdelníky či náramky  chtěla designérka vyjádřit harmonický soulad. „Ráda vytvářím symboly, které každý den nositeli připomenou, že nejsou sami. V současné chvíli jsem nejvíce vytížená snubními prsteny na míru a to mě těší, jelikož moje díla jsou součástí krásné životní události a jako originály jí dodávají na jedinečnosti,“ říká designérka ke kolekci.

Druhou letní novinkou je kolekce Random. V ní naleznete zejména veselé tvary, vlnky, kopečky... V lidech by měly probudit touhu po hře, radost ze života, především z toho každodenního. 

Náhrdelník z kolekce Ona a On
apeAlena Pecháčková

Moje dcera má dvě mámy. Mám na to právo?
Moje dcera má dvě mámy. Mám na to právo?

Jsem mámou jedné úžasné holčičky, která si žije ve svém batolecím světě a nic ji netrápí. To však bohužel nemohu úplně říct o sobě, tak jsem se rozhodla se ze svých obav a pochyb aspoň vypsat.