Čtvrtek 30. května 2024, svátek má Ferdinand
  • Premium

    Získejte všechny články mimořádně
    jen za 49 Kč/3 měsíce

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Další celebrita vstoupila do kosmetického byznysu. Lady Gaga má svou vlastní značku líčení

Lidé

  13:58
NEW YORK - Zpěvačka a herečka Lady Gaga představila svou značku dekorativní kosmetiky. Prodej začne v září, a to exkluzivně na Amazonu. Značka Haus Laboratories nabídne zákazníkům víceúčelové sady se složením vhodným na tváře, rty i oči. Ražení své kosmetiky představila Gaga v propagačním videu.

Lady Gaga má svou kosmetickou značku. foto: Reuters

Video ukazuje značku jako velmi kreativní a ničím neomezenou. „Říkají, že krása je taková, jak ji vidí ostatní. My v Haus Laboratories říkáme, že krása je to, jak vidíte sami sebe,“ popisuje Gaga ve videu. V něm dostaly prostor různé typy líčení od jemného přes silné barevně třpytivé. 

Haus Laboratories chce dle svých slov šířit laskavost, odvahu a kreativitu, popsal server CNN. „Když jsme to natáčeli, opravdu jsem chtěla vidět ten pocit sebeobjevení, sebepřijetí a milování sebe sama způsobem, který může být zcela nekonvenční,“ vysvětlila Lady Gaga v rozhovoru pro Business of Fashion.

Gaga popsala svůj vztah k make-upu na svém instagramovém účtu. „Když jsem byla mladá, nepřipadala jsem si krásná. Bojovala jsem s tím, jak v sobě najít smysl pro vnitřní i vnější krásu, pak jsem objevila sílu make-upu,“ napsala herečka s tím, že až make-up z ní udělal Lady Gagu. „Někdy krása nepřichází přirozeně. Ale jsem opravdu vděčná, že make-up podpořil mou odvahu, kterou jsem netušila, že v sobě mám,“ přiznala.

09.července 2019 v 21:01, příspěvek archivován: 10.července 2019 v 13:41

Líčidla budou díky Amazonu dostupná všem na planetě, neboť se nemusí řešit, v jakých zemích bude mít značka své obchody. Podle Gagy to byl také hlavní důvod, proč se se svými investory rozhodla navázat spolupráci právě s Amazonem. Produkty budou v předprodeji již od 15. července.

Mrkací panenky napříč staletími blednou závistí. Růžová, mašle a řasy. Tak...
Herečka a zpěvačka Lady Gaga. Oscarový galavečer 2019.
Autor: