Pondělí 2. srpna 2021, svátek má Gustav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Mladou Noemi proslavila aféra s Berlusconim, teď ji čeká televizní kariéra

Magazín

  15:36
ŘÍM - Osmnáctiletou studentku Noemi Letiziovou, která se v uplynulých měsících dostala na titulní stránky mezinárodních médií kvůli údajné milostné aféře s italským premiérem Silviem Berlusconim, čeká zřejmě televizní kariéra. Napsala to agentura APA.

Noemi Letizia, modelka, kvůli níž se s Berlusconim rozvádí jeho žena Veronica foto: Reprofoto

Italský producent oblíbené televizní show Bibi Ballandi projevil o blonďatou Letiziovou zájem. Mohla by vystupovat jako takzvaná showgirl v jeho pořadu ve veřejnoprávní televizi Rai. "Musí ale dokázat, že umí tančit a zpívat. Připouštím, že Noemina popularita v televizi může být užitečná. Ve vystoupeních ale vyžaduji profesionální vystupování," dodal.

Letiziová je pevně rozhodnuta prorazit v showbyznysu. "Cítím, že přišel ten správný moment. Mám cíl, kterého chci svými schopnostmi dosáhnout," prohlásila. V Římě se zapsala na hodiny tance a zpěvu. Za příklad si prý vzala filmovou hvězdu Sophii Lorenovou, která stejně jako ona pochází z Neapole.

Osmnáctiletá dívka se stala středobodem Berlucsoniho rozvodu, o který požádala jeho žena Veronica Lariová. Lariovou v květnu rozčílilo, že se třiasedmdesátiletý Berlusconi zúčastnil narozeninové oslavy osmnáctin Letiziové, zatímco narozeniny svých dětí pominul. K plnoletosti prý studentce věnoval náhrdelník posázený diamanty.

Lariová v rozvodovém řízení žádá od premiéra měsíční výživné 3,5 milionu eur (asi 92 milionů korun), mediální magnát Berlusconi nabízí maximálně 300.000 eur (téměř osm milionů korun).

Berlusconi milenecký vztah s mladou studentkou popřel, stejně jako Letiziová, která ministerského předsedu nazývá "papi".

Autoři: ,