Středa 4. srpna 2021, svátek má Dominik
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Natáčení Harryho Pottera končí. Herci teď sní o hororech a tetování

Magazín

  21:48
LONDÝN - Nový účes, filmový horor a tetování - to jsou některá přání, která si po návratu do "normálního života" chtějí splnit nebo už plní mladí herci Emma Watsonová, Daniel Radcliffe a Rupert Grint.

Blíží se premiéra posledního dílu Harryho Pottera. foto: ČTK

Hovořili o tom v Londýně při setkání s novináři u příležitosti ukončení posledního filmu série o čarodějnickém učni Harrym Potterovi, v
níž se objevovali po víc než deset let."Tetování by bylo super," smál se dvaadvacetiletý Grint, když se ho
zeptali, co by teď, když udělal čáru za postavou Rona Weasleyho, chtěl dělat. "Možná dát si vytetovat Danův obličej," řekl s narážkou na Radcliffa, který hrál ve filmech o Potterovi titulní roli.

Hermiona chce být modelkou
Poslední díl série - Harry Potter a Relikvie smrti - bude ve světové
předpremiéře uveden ve čtvrtek v Londýně. Emma Watsonová, představitelka Hermiony, řekla, že teď zahajuje novou fázi života. Pro začátek se dala ostříhat velmi nakrátko. "Bylo to tak osvobozující," řekla. Teď už studuje ve Spojených státech, aby si mohla užívat "trochu anonymity".

Emma Watson a Daniel Radcliffe

Stejně jako její dva kolegové je už multimilionářkou, ale řekla, že nikdy nebude nečinná. "Zbláznila bych se. Jsem pracantka." Chce dělat modelku - teď se objeví na obálce magazínu Vogue, ale počítá i s tím, že bude dál hrát. "Doufám, že budu dobrou herečkou. Poslední dva filmy mi dodaly sebedůvěry," prohlásila.

Daniel Radcliffe se už od pohádkového Harryho Pottera vzdálil a hraje v hororu Žena v černém, které přijde do kin v příštím roce. Ví ale, že nálepku malého čaroděje bude mít na sobě dál. "Musím pracovat dvojnásob, abych se té postavy zbavil," říká.

Autor:

LETNÍ SOUTĚŽ: Sdílejte svoje tipy na výlety i ve 4. týdnu a hrajte o krásné ceny
LETNÍ SOUTĚŽ: Sdílejte svoje tipy na výlety i ve 4. týdnu a hrajte o krásné ceny

Vítejte ve 4. týdnu letní soutěže. I v tomto týdnu vkládejte svoje tipy na výlety s dětmi, hodnoťte výlety ostatním a vyhrajte jednu z 10 týdenních...

Právě čtete

      Mohlo by vás zajímat