Čtvrtek 21. října 2021, svátek má Brigita
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

O titul nejkrásnějšího muže planety bude poprvé bojovat i Čech

Magazín

  14:33
PRAHA - Češi budou letos poprvé soutěžit o nejkrásnějšího muže planety. O titul krále krásy na soutěži Mr. World bude v březnu jihokorejském Soulu soutěžit vítěz, který vzejde z české soutěže Mr. Czech.
Česko si bude volit nejkrásnějšího muže v soutěži Mr. Czech - ilustrační foto.

Česko si bude volit nejkrásnějšího muže v soutěži Mr. Czech - ilustrační foto. foto: Shutterstock

Registrace účastníků první soutěže "missáků" se uskuteční 11. února v pražském klubu Solidní nejistota. Hlásit se mohou muži ve věku od 17 do 32 let, kteří mají české občanství, jsou svobodní a nemají žádný záznam v trestním rejstříku. Měli by být v dobré fyzické a psychické kondici a mít charisma.

Zhruba deset nejlepších vyberou na castingu odborníci z modelingové agentury. O tom, kdo se stane Mr. Czech 2010, budou rozhodovat vítězky minulých ročníků České Miss.

"Pro mladé pány je to příležitost, jak uspět například v modelingu," řekla k novému projektu ředitelka České Miss Michaela Maláčová. Upozornila, že hlásit se mohou na internetových stránkách České Miss.

Nultý ročník pánské soutěže se v Česku uskuteční krátce poté, co Maláčová uzavřela pětiletý kontrakt s pořadateli soutěže Miss World. Jeho součástí je i licence na Mr. World. Mimo volby nejkrásnějšího muže se bude letos konat také soutěž o titul Česká Miss World, která se pak zúčastní světové soutěže Miss World, a také o korunku Česká Miss 2010, jejíž držitelka bude Českou republiku reprezentovat na Miss Universe.

Pořadatelé české konkurenční soutěže Miss ČR o licenci Miss World přišli. Při posuzování adeptů na účast v soutěži Mr. Czech bude podle pořadatelů soutěže důležitý jejich vzhled, ale také osobnost, způsob prezentace, znalost angličtiny či jiného světového jazyka a postava. Soutěžící se nejprve představí a pak je čeká promenáda v plavkách, módní přehlídka a pohovor s porotou.

Vítěz národního kola odcestuje do Soulu 11. března. Finále Mr. World se uskuteční 27. března. Světový král krásy získá roční kontrakt s prestižní modelingovou agenturou, 50 000 amerických dolarů (930 000 korun) a další ceny.

Autor:

Váš syn bude žít jen pár týdnů. Zpověď matky zesnulého hokejisty Buchtely

Premium Přežít své dítě. Pro každého rodiče ta nejhorší představa. Teprve dvacetiletý hokejista Ondřej Buchtela zemřel loni v...

Test sluchátek: Z šesti novinek nás nejvíce nadchly ty nejlevnější

Premium Test zcela bezdrátových sluchátek přinesl docela neobvyklé překvapení: úplně nejlevnější model v celkovém hodnocení...

Jak se rodí sebevražda. Psychiatr Höschl nejen o schizofrenii a depresi

Premium Jak velká musí být síla, která člověka dožene k tomu, že si sám dobrovolně vezme život? Jaké jsou poslední myšlenky...

Koupání je legrace. Zvlášť, když voda šumí, bublá a je barevná
Koupání je legrace. Zvlášť, když voda šumí, bublá a je barevná

Večerní hygiena je důležitá. A co teprve u dětí, které přes den nemyslí na to, že se nemají umazat. Jak zařídit, aby se děti do vany těšily a vy...

Mohlo by vás zajímat