Čtvrtek 5. srpna 2021, svátek má Kristián
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Paroduje celebrity. Hvězda Instagramu zaléhá svého muže a zakrývá si pizzou ňadra

Magazín

  6:00
Jak to vypadá, když se normální žena snaží zaujmout pózy z módních časopisů? Tušíte správně, velmi zábavně. Australanka Celeste Barberová se fotografiemi a videi, na kterých se o to snaží, proslavila tak, že ji dnes na Instagramu sleduje skoro 5 milionů lidí.

Když dva dělají totéž, není to totéž foto: Instagram/Celeste Barber

Když dva dělají totéž, není to totéž. Tak by se dal nejlépe charakterizovat instagramový účet Celeste Barberové. Fotky a videa, která na něm zveřejňuje, vás zaručeně pobaví. Nechává se fotit v nejroztodivnějších pozicích, avšak vždy jí jsou předlohou slavné topmodelky. 

Australská herečka tak baví lidi po celém světě. Na jedné z fotografií například „kopíruje“ modelku, která si ňadra zakrává kousíčky pizzy. Barberová si na ně položí pizzy celé.

Obdobně napodobila například i fotografii zpěváka Justina Biebera a pózu herečky Jessicy Simpsonové, které se vyklání z okénka automobilu. Její instagramová sláva ale začala původně jako recese ve chvíli, kdy ji pobavila fotografie elegantní ženy, která vylézá z bazénu. Jak takové vylézání vypadá v podání Barberové, je předem jasné. Bude to originální a zadkem napřed. 

Autor:

Mohlo by vás zajímat