• schránka
  • Přihlásit Můj účet
Patrizia D´Addario, Berlusconiho call-girl

Patrizia D´Addario, Berlusconiho call-girl | foto: Reprofoto

Prostitutka si nahrála noci s Berlusconim, teď jí někdo vyhrožuje

Magazín
  •   10:36
ŘÍM - Italská údajná prostitutka Patrizia D´Addariová tvrdí, že po oznámení, že si nahrála rozhovory s předsedou vlády Silviem Berlusconi během společné noci v jedné jeho rezidenci, se stala terčem podivných hrozeb. V dnes vydané knize také uvádí, že s ním spala na základě dorozumění, že jí pomůže vybudovat hotýlek, ale že nedostala nic.

D´Addariová je jedna z hlavních postav Berlusconiho sexuálního skandálu, který se už několik měsíců v Itálii přetřásá. Noc s ním prý strávila koncem loňského roku a rozhovor si nahrála na mobilní telefon. Premiér, jehož popularita nebyla skandálem výrazně ovlivněna, nepopřel, že D'Addariová u něho byla, ale řekl, že nevěděl, že šlo o placenou společnici, a že nikdy za sex neplatil.

V knize Gradisca, Presidente (Podle libosti, předsedo) D´Addariová píše, že s ním šla v naději, že jí pomůže s otevřením hotýlku v její rodné jižní Itálii. "Nezaplatil mi. To, co mi slíbil, nebyly peníze, bylo to něco jiného. Dala jsem mu své tělo, on mě nic," uvádí.

Tvrdí také, že po zveřejnění jejich nahraných rozhovorů zažila hrozby, útoky a "podivné události" včetně vyrabování domu. "Sebrali všecko, od kalhotek po šaty, od punčoch po podprsenky, od klenotů po boty, od cédéček po moje deníky, můj adresář, počítač. Nechali mi jen velmi drahou televizi," píše žena, která se na své oficiální webové stránce označuje za umělkyni.

Přepis její nahrávky zveřejnil týdeník L´Espresso. Údajný Berlusconi jí tam mimo jiné říká, aby na něho počkala "v Putinové velké posteli", než se vysprchuje. Jde o lůžko s baldachýnem, které prý Berlusconimu věnoval jeho ruský protějšek Vladimir Putin.

D´Addariová je jen jedna ze společnic, jimž třiasedmdesátiletý premiér a mediální magnát věnoval pozornost. Jeho záliba v mladých ženách přivedla letos jeho manželku, rovněž o dost mladší než on, k žádosti o rozvod.

Autoři: ČTK, Lidovky.cz