Pondělí 28. listopadu 2022, svátek má René
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Ženskost v latexu. Pirelli představuje nový kalendář

Lidé

  6:40
Latex, mýdlové bublinky i bičík. To je nový kalendář od Pirelli. Steven Meisel, jeden z nejúspěšnějších světových módních fotografů, vrátil do popředí zájmu kalendáře Pirelli ženskost. Modelky v odvážných pózách, které svoji svůdností dráždí představivost.

Joan Smalls v ringu v kalendáři Pirelli foto: Steven Meisel/Pirelli

Na fotografiích ztvárňuje klíčové estetické modely dnešního světa – reklamní ikony, hvězdy stříbrného plátna, buřičství v módě.

Modelka Anna Ewers v kalendáři Pirelli

Společným cílem bylo ukázat, že každá žena má v sobě spoustu sex-appealu, i když se u každé skrývá někde trochu jinde. V kalendáři se tak objevují jak klasické krásky, jako třeba Natalia Vodianová, tak plnoštíhlá Candice Huffineová. Roitfeldová často sahala
po latexu.

Sasha Luss v námořnickém. Kaledář Pirelli.
Gigi Hadid v latexu

Kalendář Pirelli je neprodejný. Za padesát let své existence se stal prestižní záležitostí. Už tradičně je určený významným zákazníkům, slavným osobnostem, královským rodinám a představitelům států. Podílejí se na něm ti nejlepší světoví fotografové. Kalendíř nafotili například Richard Avedon, Patrick Demarchelier, Annie Liebovitzová, Peter Lindbergh, Bruce Weber, Herb Ritts či Steve McCurry.

PODÍVEJTE SE:

Na fotografiích se v minulosti objevily i české krásky - modelka Eva Herzigová (edice 1996 a 1998), Karolína Kurková (2003 a 2004) a Petra Němcová (2013).

 

Autor:

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Mohlo by vás zajímat