Úterý 29. listopadu 2022, svátek má Zina
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Britka při sexu příliš křičela. Za 47 decibelů ji potrestal soud

Magazín

  17:49
LONDÝN - Soud v Newcastlu na severovýchodě Anglie odsoudil osmačtyřicetiletou ženu k osmi týdnům vězení s ročním odkladem za to, že porušovala nařízení justice udržovat na snesitelné úrovni hluk při svých sexuálních hrátkách s manželem. Informovala o tom agentura AFP.
Sex

Sex foto: Shutterstock

Caroline Cartwrightová již dostala od soudu nařízení, aby se nadměrného hlučení zdržela, a nenarušovala tak veřejný pořádek. To však pravidelně porušovala. Loni v listopadu se proti němu dokonce odvolala, ale bez úspěchu.

"Vyslechla jsem krátký záznam rámusu, který děláte, a velmi dobře chápu, že jsou vaši sousedi rozzlobeni a že je to ruší," řekla soudkyně Beatrice Boltonová.

"Navíc ze záznamu, který jsem poslouchala, je zcela zřetelné, že se vůbec nesnažíte vyvinout nějaké úsilí k tomu, abyste byla potichu," dodala a vynesla rozsudek.

"Trest vězení je nezbytný k tomu, aby na vás měl odstrašující účinek. A dopustíte-li se dalších přestupků tohoto druhu, budete si muset trest odpykat," varovala soudkyně.

Svědci popsali "nepřirozený" rámus, jakoby někdo někoho vraždil, který přehlušoval hlas televize v sousedství.

Nezaměstnaná Cartwrightová se hájila britskou legislativou v otázce lidských práv a především povinnou úctou k soukromému a rodinnému životu.

Při předešlém slyšení vysvětlovala, že nedokáže svůj hlas tlumit. Zařízení instalované v sousedním bytě registrovalo sílu zvuku místy až 47 decibelů.

Autoři: ,
Témata: AFP, Anglie, Newcastle