Neděle 28. února 2021svátek má Lumír 7 °C polojasno Předplatné LN
Lidovky.cz > Relax > Zajímavosti

Hotel nabízí 18 let bezplatných pobytů pro páry, které tam počnou dítě na Valentýna

Hotel Zed. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Hotel Zed. | foto: HOTEL ZED VICTORIA PHOTOS

Britská Kolumbie (Kanada) Majitelka hotelů Zed v Kanadě přišla s neobvyklou nabídkou. Zákazníci, kteří v jejích apartmánech na Den svatého Valentýna počnou dítě, budou odměněni.

Hotel se sídlem ve Victorii a Kelowně poskytne speciální akci. Na Den svatého Valentýna si lidé můžou rezervovat pobyt od desíti hodin ráno do dvou hodin odpoledne, pokud se jim po devíti měsíci od návštěvy narodí dítě, dostanou v následujících osmnácti letech možnost ubytování zadarmo, informuje CNN.

Majitelce hotelu Mandy Farmerové se nápad v hlavě podle jejích slov zrodil, když její děti byly malé a s manželem neměli příliš společného času pro sebe. „Nemyslím si, že naší nabídkou přesvědčíme někoho, kdo neuvažuje o tom, že bude mít dítě, ale pokud o tom přemýšlí, proč by to nezkusil? Může vyhrát způsob, jak oslavovat početí dítěte po dobu dalších 18 let,“ říká Farmerová.

Za přepočtenou cenu okolo tisíce českých korun hosté můžou využít také venkovní vířivku nebo si zahrát stolní tenis.  K dispozici je i malá diskotéka nebo karaoke. 

Příklad jednoho z pokojů v hotelu.

Hotel Zed je partnerem společnosti Pride at Work a Speciální nabídka je připravena pro všechny bez ohledu na pohlavní identitu nebo sexuální orientaci. Budoucí vstup zdarma tak podle majitelky páry mohou získat i pomocí náhradního mateřství nebo adopce.

Pýchu dnes nazýváme zdravým sebevědomím, promlouvá k lidem profesor Kašparů

Lékař, psychiatr, vysokoškolský profesor a řeckokatolický kněz Jaroslav... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Sedm hlavních hříchů jsme si přejmenovali. Z neřestí jsme vytvořili ctnosti, a tak se možná není čemu divit, že se...

Jako žena jsem byla ve Vatikánu poněkud výrazná, vzpomíná farářka Kopecká

Martina Viktorie Kopecká, farářka Církve československé husitské | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Svým vzhledem působí rozruch na mnoha místech, dokonce i ve Vatikánu. Je mladá, krásná a hlavně progresivní. Život...

Velký horoskop pro rok 2021: Čeká nás klidnější rok, který poodhalí budoucnost

Ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Po výjimečném roce 2020, kdy se na nebi setkali všichni velcí astrologičtí hráči jako Pluto, Saturn a Jupiter ve...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!