1. června 2019 10:46 Lidovky.cz > Relax > Zajímavosti

‚Nenenene, nikdy mě nechytíte.‘ Potetovaná celebrita se na sítích vysmívá australské policii

Ethan Bramble, který sám sebe označuje za nejvíce potetovaného a modifikovaného... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Ethan Bramble, který sám sebe označuje za nejvíce potetovaného a modifikovaného... | foto: Reprofoto/Instagram: ethanmodboybramble

Melbourne Pozdvižení na sociálních sítích způsobil extravagantní australský model Ethan Bramble, který se ukrývá před zatčením a posílá policistům posměšné vzkazy přes své internetové profily. Na třiadvacetiletého muže s tetováním po celém těle byl vydán zatykač v souvislosti s násilným činem, policie jej však zatím hledá marně, uvedla BBC.

Ethan Bramble, který sám sebe označuje za nejvíce potetovaného a modifikovaného...
Ethan Bramble, který sám sebe označuje za nejvíce potetovaného a modifikovaného...

„Nenenene, nikdy mě nechytíte,“ napsal tento týden na facebooku muž, který je díky ozdobám svého těla v Austrálii televizní celebritou. Když policisté přes tutéž sociální síť požádali veřejnost, aby jim pomohla odhalit Brambleův úkryt, odpověděl jim ze svého profilu: „Nikdy v životě jsem ho neviděl.“

Podle policie se často vyskytuje v centrální části Melbourne a má tetování na 98 procentech těla. Policisté o důvodu vydání zatykače nesdělili podrobnosti. Bramble však sdělil více než 200 000 lidem, kteří sledují jeho profil na instagramu, že celá aféra se točí kolem drobného nedorozumění, které řešil s bývalou přítelkyní v baru.

ČTK

PORADÍME: Jak vybrat zimní boty pro děti?
PORADÍME: Jak vybrat zimní boty pro děti?

Zima pomalu, ale jistě klepe na dveře, a proto je nejvyšší čas myslet na zimní obutí vašeho dítěte. Dětská nožka roste rychlostí blesku, a tak se každoročnímu nákupu sezónní obuvi nevyhnete.