13. prosince 2005 18:19 Lidovky.cz > Relax > Zajímavosti

Williams možná nazpívá „bondovku“

Robbie Williams. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Robbie Williams. | foto: AFP

LONDÝN  Britská popová ikona Robbie Williams možná nazpívá titulní píseň k dalšímu filmu o agentu Jamesi Bondovi Casino Royale. Vstupenku mezi nesmrtelné mu nabídl autor nové písně - americký zpěvák Tony Christie. Podle něj Williamsovi skladba padne jako ulitá.

„Robbieho hlas k té písni naprosto sedne a navíc je současný. Bylo by skvělé, kdyby se toho zhostil. Zkusili bychom to udělat přesně ve stylu titulních skladeb bondovek s dramatickou basovou linkou na pozadí,“ uvedl Christie, který je velkým fanouškem právě klasických hitů Goldfinger a Thunderball, jež v podání Shirley Basseyové a Toma Jonese doprovázely v polovině 60. let stejnojmenné filmy s agentem 007 v hlavní roli.

Williams si tak možná splní sen. O jeho účasti na nové bondovce se mluví již dlouho. Byl dokonce jedním z kandidátů na hlavní roli, přednost však dostal sedmatřicetiletý herec Daniel Craig, po jehož boku bude zřejmě stát Charlize Theronová. Natáčení by mělo začít v lednu v Praze, píseň by se měla natáčet v únoru.

TIP: Které dětské kapsičky se nám osvědčily?
TIP: Které dětské kapsičky se nám osvědčily?

Kapsičky s ovocnými přesnídávkami i jinými dobrotami si maminky pochvalují. Zvláště na výlety a procházky jsou skvělou volbou. Na co byste si při jejich výběru měli dát pozor?