Získejte všechny články mimořádně
    jen za 49 Kč/3 měsíce

Diskuze

Sudová na medaili nedosáhla

První medailová naděje České republiky na zimních olympijských hrách v Turíně, boulařka Nikola Sudová, cenný kov nezískala. V závodě, který vyhrála Kanaďanka Heilová, skončila šestá.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Roy

12. 2. 2006 11:11
Mene-Tekel...
Po včerejšku jsem si tuto disciplínu zařadil mezi odporné, švindlem a politikařením prolezlé sporty, které už sledovat NIKDY nebudu! Rozhodčí se museli dívat na úplně jiné závody, protože bodovali něco, co jsem v televizi neviděl. Sudová měla být nejhůř čtvrtá, Japonka tam vůbec neměla co pohledávat, a vítězka zajela tak na páté místo. Hnus, odpornej, fialovej!
0 0
možnosti

larrax

13. 2. 2006 14:25
Re: Mene-Tekel...
To spíš ty jsi se díval na jiné závody nebo tomu sportu nerozumíš. Ty skoky se Sudové nepovedly tak, aby dosáhla na medaily a čas také neměla nejlepší. Myslím, že 6. místo je zasloužené a rozhodně není nijak špatné.

11. 2. 2006 23:01
Sudová na medaili nedosáhla, což je sice nepříjemné, ale měly by nás zajímat jiné sportovní tragedie miliardové sportovní kriminality! Viz:
SAZKA, její estébácký ředitel Aleš Hušák, ČSTV, Atlanta Save, komunistický velkokapitalista soudruh Martin Ulčák a jejich kriminální rudé impérium!