Výsledky a statistiky hokejové O2 extraligy

46. kolo

Zlín - Sparta Praha 4:1

Branky a nahrávky: 2. Roman Vlach (Kubiš), 4. Köhler (Balaštík), 8. Záhorovský (Švrček, Kristek), 33. Záhorovský (Důras, Kristek) - 13. Gulaši (Kratěna, Vykoukal). Rozhodčí: Polák, Šír - Gebauer, Lederer. Vyloučení: 12:10, navíc Kučný 5 min. a do konce utkání + trest ve hře, Švrček, Linhart, Balán, Köhler, Sivák, Galvas všichni 5 min. a do konce utkání, Roman Vlach 10 min. - Hrdel, Podlešák, Ton, Hromas, D. Výborný, Philipp, Jan Hanzlík 5 min. a do konce utkání, Koreis 10 min. Diváci: 5141. Třetiny: 3:1, 1:0, 0:0.

Plzeň - Slavia Praha 3:2

Branky a nahrávky: 40. Bomersback (Vampola), 53. Jiří Hanzlík (Vampola), 59. Vlasák (Vampola) - 32. Doležal (Červenka, Kadlec), 46. Červenka (Tomica). Rozhodčí: Minář, Hradil - Bejček, Lhotský. Vyloučení: 1:6, navíc Havel (Slavia) 10 min. Využití: 1:0. Diváci: 8327. Třetiny: 0:0, 1:1, 2:1.

Brno - Vítkovice 4:2

Branky a nahrávky: 20. Brabenec (Huml, Bičánek), 21. Erat (Dopita, Dlouhý), 30. Erat (Bičánek), 59. Dopita (Dlouhý) - 36. Burger (Kuboš), 50. Štěfanka (Krenželok, Voráček). Rozhodčí: Fraňo, Hribik - Charvát, Kalivoda. Vyloučení: 5:6 Využití: 1:1. Diváci: 7200 (vyprodáno). Třetiny: 1:0, 2:1, 1:1.

Litvínov - Liberec 1:2

Branky a nahrávky: 27. Reichel (Lukeš, Jánský) - 21. Podkonický (P. Nedvěd, Výtisk), 51. Vantuch (Kašpařík). Rozhodčí: Jeřábek, Pešina - Blümel, Barvíř. Vyloučení: 4:7. Bez využití. Diváci: 4516. Třetiny: 0:0, 1:1, 0:1.

Kladno - Mladá Boleslav 3:2p

Branky a nahrávky: 4. Horna (Gengel, Frolík), 22. Eberle (Kuchler, Stieler), 65. Kameš (F. Kaberle, Patera) - 35. Lehikoinen (Fabuš), 60. T. Sýkora (Král, Macho). Rozhodčí: R. Svoboda, Souček - Kreuzer, M. Jindra. Vyloučení: 7:7. Využití: 1:1. Diváci: 2146. Třetiny: 1:0, 1:1, 0:1 - 1:0.

České Budějovice -Pardubice 3:2

Branky a nahrávky: 22. Pletka (Mikeska), 32. M. Hudec (Ptáček), 54. Vak (Gřegořek, Gulaš) - 22. Špirko (P. Sýkora), 44. Pineault (P. Sýkora, Koukal). Rozhodčí: Blecha, Mikula - Bryška, Chytil. Vyloučení: 8:5, navíc Veselý (České Budějovice) 10 min. Využití: 1:2. Diváci: 4659. Třetiny: 0:0, 2:1, 1:1.

Třinec - Karlovy Vary 2:1p

Branky a nahrávky: 15. Polák (M. Růžička, Kohn), 65. Kohn (M. Růžička) - 19. Hřebejk (Loginov). Rozhodčí: Šindler, Turčan - Pavlovič, Rozlílek. Vyloučení: 5:4, navíc Hřebejk (Karlovy Vary) 10 min. Bez využití. Diváci: 3072. Třetiny: 1:1, 0:0, 0:0 - 1:0.

Další program - 2.2. (47. kolo): Slavia -Brno, Karlovy Vary - Sparta, Zlín - Plzeň, Vítkovice - České Budějovice, Mladá Boleslav - Litvínov, Pardubice - Kladno, Liberec - Třinec.

14. HC Geus Okna Kladno 46 13 4 4 25 114:139 51

Pozn.: Za názvem klubu jsou počet odehraných zápasů, výhry, výhry v prodloužení, prohry

v prodloužení, prohry, skóre a získané body

UDÁLOSTI KOLA

Kometa poosmé uspěla.

Donedávna úplně odepisovaný klub extraligy zvítězil již poosmé za sebou. Včera přehrál Vítkovice a odskočil poslednímu Kladnu, které o tři body přišlo v poslední minutě. Brno se navíc přiblížilo play off na osm bodů.